حرف‌های جنجالی «بهنوش بختیاری» روی آنتن +عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب: 99548
 
بهنوش بختیاری در حالی در برنامه تلویزیونی «من و شما» روبروی آرش ظلی پور نشست که حرف‌های جنجالی و تندی به زبان آورد.
بهنوش بختیاری در آخرین قسمت فصل دوم مهمان «من و شما» شد.
 
بهنوش بختیاری در حالی در برنامه تلویزیونی «من و شما» روبروی آرش ظلی پور نشست که حرف‌های جنجالی و تندی به زبان آورد. او در ابتدا درباره افشاگری‌های چند سال پیش در برنامه ماه عسل و درباره پدر و مادرش گفت: فردای آن روز از گفتن آن حرف‌ها پشیمان شدم، اما خدا را شکر رابطه ام با پدر و مادرم خیلی خوب شد. آن زمان که من این چیز‌ها را گفتم هیچ کس جرات نمی‌کرد این گونه حقایق را بگوید و مثل الان نبود که بدبختی پُز باشد و شبیه کامیون بالابر عمل کند!
 


بختیاری در بخشی از صحبت هایش در پاسخ به این سوال که آیا هنوز با سحر قریشی قهر است، گفت: بله ما با هم قهر هستیم. من سحر را خیلی دوست داشتم و مثل خواهر کوچکتر برای من بود. هم از لحاظ سنی و هم از این لحاظ که من وقتی داشتم کار می‌کردم، سحر نوجوان بوده و احتمالا داشته در خانه کوبلن می‌بافته است. ما با هم خوب بودیم، اما یک روز دیدم در یک برنامه نشسته و هر چیزی که دلش می‌خواهد درباره من با قید تمام مشخصات از من می‌گوید. بعد که به او گفتم انکار کرد و گفت: من درباره تو حرف نزدم؛ چرا دچار توهم شدی؟! اینقدر جسارت نداشت که بگوید درباره من صحبت کرده و به من گفت: من با تو نبودم، مثل اینکه روانت مشکل دارد! با این حال من بعد از آن قضیه باز بزرگی کردم و عکس دو نفره مان را در اینستاگرام گذاشتم، ولی حتی یک بار با من تماس نگرفت. من که بخشیدم، اما فراموش نمی‌کنم و عادت کردم که به هر کسی خوبی کنم پاسخ دیگری از او بگیرم.

وی همچنین درباره وضعیت کودکی که به سرپرستی گرفته بود، برای اولین بار توضیحاتی را ارائه داد و عنوان کرد: خیلی سخت به ما بچه دادند و بعد از سه سال دوندگی این اتفاق بالاخره افتاد و بنا به قوانینی که وجود دارد، پدر و مادر جدید می‌توانند مدتی بچه را پیش خودشان ببرند تا مثل دوران نامزدی یک آشنایی صورت بگیرد که اگر در نهایت نخواستند ماجرا منتفی شود. یگانه هم به مدت ۱۵ روز در تعطیلات عید پیش من بود، اما من در آن مدت فهمیدم که او یک قیم پدرسوخته دارد که می‌خواهد ما را تلکه کند. برای همین، چون حس میکردم اخاذی‌های او همیشگی خواهد بود نه من نه همسرم نتوانستیم با این مسئله کنار بیاییم و این اتفاق نیفتاد.

بختیاری درباره حاشیه‌های فضای مجازی و ۶ میلیون دنبال کننده اش اظهار داشت: من هیچ وقت فالوور نخریدم. یک زمانی این چیز‌ها برایم مهم بود، اما حالا این عدد بیشتر برای من فقط یک عدد است و بالا و پایینش تفاوتی ندارد. این عدد برای من حاشیه‌هایی هم داشت و بعضی از همکاران من پشت سرم حرف می‌زنند و تعجب آور‌ترین اظهار نظر هم این بود که سال گذشته که من کاندید شده بودم یکی از همکارانم گفته بود که بهنوش را به خاطر تعداد فالوورهایش کاندید کردند تا تبلیغ جشنواره فجر شود.

گفتنی است؛ برنامه «من و شما» به تهیه کنندگی هادی قندی، اجرای آرش ظلی پور و نویسندگی دنیا خمامی هر هفته جمعه‌ها از شبکه شما پخش می‌شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: بهنوش بختیاری ، سحر قریشی ، ماه عسل ، فالوور ، پدر و مادر ، عکس