آغازتوزیع سبدامنیت غذایی از امروز
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳
کد مطلب: 99407
 
توزیع سبد امنیت غذایی میان مشمولان این طرح، از امروز در سراسر کشور آغاز خواهد شد. بر این اساس کارت خرید مشمولان این طرح به مبلغ تعیین شده شارژ گردیده و قابلیت خرید کالا دارد.
با اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توزیع سبد امنیت غذایی از امروز (پنجشنبه) میان مشمولان آغاز خواهد شد که بر این اساس خانوار‌های یکنفره ۳۵ هزار تومان ودونفره ۷۰۰ هزار تومان موجودی دارند.

توزیع سبد امنیت غذایی میان مشمولان این طرح، از امروز در سراسر کشور آغاز خواهد شد. بر این اساس کارت خرید مشمولان این طرح به مبلغ تعیین شده شارژ گردیده و قابلیت خرید کالا دارد.

در نامه ارسال شده از سوی مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیران کل اجرایی این وزارتخانه و سایر دست اندرکاران اجرای این طرح آمده است:

ضمن سپاس و قدردانی مجدد از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی جنابعالی و کلیه همکارانتان در اجرای صحیح ادوار گذشته طرح حمایت غذایی، پیرو دستور مقام عای وزارت مبنی بر توزیع سبد کالا برای اقشار محروم تحت پوشش نهاد‌های حمایتی به اطلاع می‌رساند؛ دومین دوره اجرای طرح مذکور در سال جاری (برحسب بعد خانوار و مطابق جدول ذیل) از روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه آغاز می‌گردد؛ لذا خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به هماهنگی و اطلاع رسانی کامل به واحد‌های تابعه و کلیه فروشگاه‌ها اقدام لازم مبذول گردد.
تاکید می‌گردد به منظور استعلام موجدی، کارت مشمولین از طریق دستگاه پوز مربوطه، از تراکنش ۲۰۰۰ ریالی استفاده گردد و به هیچ عنوان از تراکنش ۱۰۰۰ ریالی استفاده نشود.
کلیه فروشگاه‌ها بایستی بدون دریافت هیچ نوع کارمزدی نسبت به تحویل کالای مورد تقاضای مشمولین به ارزش مجموع تراکنش‌های انجام شده اقدام نمایند. در صورت اخذ گزارش تخلف، دستگاه‌های پوز فروشگاه مربوطه غیرفعال خواهد شد.
تذکر: شماره کارت مربوطه به مشمولین کمیته امداد امام (ره) تا اطلاع ثانوی همان شماره کارت یارانه بگیری سابق سرپرستان خانوار می‌باشد.

 

جدول سهمیه بندی خانوار مشمول طرح حمایت از امنیت غذایی
بعد خانوار ۱ و غیرمستمربگیران ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ و بالاتر
مبلغ سهمیه(هزار ریال) ۳۵۰ ۷۰۰ ۸۵۰ ۱۰۰۰ ۱۱۵۰ ۱۳۰۰

ضمنا نصب این اطلاعیه در فرشگاه های عامل توزیع الزامی است

مریم السادات میرمالک ثانی

مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی
 
آغازتوزیع سبدامنیت غذایی از امروز +جزئیات
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: سبد کالا ، سبد امنیت غذایی ، خانوارها