برنامه سازماندهی شده دراویش برای حمله به ماموران ناجا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب: 99256
 
نماینده دادستان گفت: خودرویی که به طرف ماموران رفته است، از جلوی خانه قطب دراویش بیرون آمده بود.
قاضی محمد شهریاری در رابطه با درخواست استمهال وکیل "محمد ثلاث" گفت: بعد از تعیین وکیل تعیینی، در جلسه امروز، وی به دلیل نبود وقت برای مطالعه درخواست استمهال داشت که معقولانه بود که این فرصت در اختیار وکیل قرار گیرد.

نماینده دادستان گفت: اینکه دادگاه چقدر زمان برای مطالعه پرونده بدهد به اختیار خودش است، دادگاه می‌توانست کمتر فرصت بدهد که به هر حال یک هفته مهلت داد. برای رعایت بهتر حقوق متهم قبول درخواست کار خوبی بود.

وی با اشاره به اینکه باید موضوع سازماندهی شده بودن حمله به ماموران نیروی انتظامی با خودرو مورد بررسی قرار گیرد، گفت: خودروی سمند از جلوی خانه قطب دراویش بیرون آمد و عمل مجرمانه را انجام داد. محمد ثلاث تنها کسی بوده که گواهی پایه یک داشته است. راننده اتوبوس اعلام داشته بود که جای پارک پشت ماموران بوده و این یعنی خودرو را برای حمله به ماموران جا به جا کرده است.

وی در مورد پرونده دو راننده دیگر حوادث خیابان پاسداران، افزود: مدت طول درمان مصدومین آن پرونده هنوز مشخص نشده است و بعد از مشخص شدن، دادسرا طبق قانون به تکلیف خود عمل می‌کند.

شهریاری در پاسخ به سئوالی درباره اینکه پرونده زهرا کاظمی در دادسرای جرایم جنایی مفتوح است یا خیر، اظهار داشت: من واقعاً از این موضوع اطلاعی ندارم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: ماموران ناجا ، دراویش گنابادی ، خودوری سمند ، راننده اتوبوس ، نماینده دادستان