بازیکن مراکشی‎: نباید ایران را دست کم بگیریم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
کد مطلب: 98903
 
هافبک تیم ملی مراکش معتقد است او و هم‌تیمی‌هایش نباید شاگردان کارلوس کی‌روش را دست‌کم بگیرند.
مبارک بوصوفا‎ که یکی از بازیکنان تأثیرگذار تیم ملی فوتبال مراکش در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و صعود این تیم به جام جهانی بود، در گفت‌وگو با سایت رسمی فیفا در پاسخ به این پرسش که «نظرتان راجع به قرعه‌ای که نصیب تیم ملی مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ شد، چیست و شانس مراکش را در تقابل با تیم‌های پرتغال، اسپانیا و ایران چطور می‌بینید؟»، گفت: در گروه دشواری قرار گرفته‌ایم، اما باید بهترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم. تیم آماده ارائه عملکردی خوب در جام جهانی ۲۰۱۸ است. مقابل چند تیم خوب قرار خواهیم گرفت و می‌دانیم که چه انتظاری داریم. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

هافبک نفوذی الجزیره امارات در مواجهه با این پرسش که «چه اهدافی در جام جهانی ۲۰۱۸ دارید؟»، پاسخ داد: اگر چشم به صعود به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ نداشته باشیم، مثل این می‌ماند که در خانه مانده‌ایم. ما به روسیه نمی‌رویم که تنها در مسابقات جام جهانی شرکت کنیم، بلکه به آنجا می‌رویم تا نشان دهیم قادر به انجام چه کار‌هایی هستیم. تمام سعی خود را خواهیم کرد تا از مرحله گروهی صعود کنیم.

بوصوفا ۳۳ ساله در خصوص اولین بازی مراکش در جام بیست‌ویکم که ۲۵ خرداد ۹۷ مقابل ایران خواهد بود، خاطرنشان کرد: ایران حریف آسانی نخواهد بود. آن‌ها در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه آسیا گل‌های کمی دریافت کردند و صدرنشین گروه خود شدند. تمامی تیم‌ها روی مسابقات تمرکز خواهند کرد و در مرحله گروهی این تمرکز حتی بیشتر خواهد بود. باید خودمان را برای رویارویی با هر تیمی آماده کنیم، از بازی اول گرفته تا بازی آخر. بازی اول سرنوشت‌ساز خواهد بود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبر ورزشی
کلمات کليدی: مراکش ، ایران ، جام جهانی