سرقت میلیونی از حساب برخی مشتریان بانک ملت + سند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب: 97833
 
یکی از مشتریان بانک ملت شهرستان بروجرد در روز جمعه 27 بهمن 96 با چند پیامک متوالی کسر از حساب بانکی خود مواجه می‌شود.
به گزارش خبرایرانی، یکی از مشتریان بانک ملت شهرستان بروجرد در روز جمعه 27 بهمن 96 با چند پیامک متوالی کسر از حساب بانکی خود مواجه می‌شود.

در همین خصوص وی در گفتگو با اتاق خبر 24 با اعلام نگرانی درباره این اتفاق گفت: صبح روز جمعه اولین کسر از حساب بابت خرید اینترنتی به مبلغ 60 میلیون ریال صورت گرفت. سپس دو برداشت 5 میلیون ریالی بابت انتقال وجه صورت گرفت. همچنین در دفعات بعدی چند برداشت دیگر بابت خرید اینترنتی به مبالغ 20 ، 30 و 50 میلیون ریال از حساب کسر شد.
این مشتری در پی همین اتفاق و برای بررسی در روز شنبه به شعبه مورد نظر مراجعه و موضوع را مطرح کرده که البته پاسخ مشخصی ازسوی مسئولان بانک ملت به وی داده نشده است.

روز یکشنبه 29 بهمن نیز این مشتری بانک پس از مراجعه به پلیس آگاهی و انجام شکایت، نامه پلیس فتا را دریافت و به شعبه بانک مورد نظر تحویل می‌دهد.

این مشتری به نقل از مسئولان بانک می‌گوید: به نظر می‌رسد مبالغ کسر شده از حساب توسط سیستم همراه بانک صورت گرفته و البته همچنان پاسخ مشخصی به مشتری داده نشده است.

بر اساس اطلاعات دریافت شده، برداشت از حساب برای چندین مشتری بانک ملت شهرستان بروجرد رخ داده است و حتی شنیده شده در یک مورد مبلغ کسر شده به 430 میلیون تومان می‌رسد.
Share/Save/Bookmark