مخالفت پلیس تهران با گسترش طرح زوج و فرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷
کد مطلب: 97506
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از مخالفت پلیس با گسترش طرح زوج و فرد در روز‌های پایانی سال به منظور حل مشکل ترافیک شب عید خبر داد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از مخالفت پلیس با گسترش طرح زوج و فرد در روز‌های پایانی سال به منظور حل مشکل ترافیک شب عید خبر داد.

سردار حسین رحیمی در واکنش به اظهارات برخی‌ها در خصوص اجرای طرح زوج و فرد در سراسر شهر تهران از درب منازل در هفته‌های منتهی به پایان سال برای حل مشکل ترافیک شب عید و نظر پلیس درباره این طرح اظهار کرد: ما به هیچ وجه با اجرای چنین طرحی موافق نیستیم و معتقدیم نباید برای مردمی که قصد خرید شب عید را دارند مانع ایجاد کنیم.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: به هر حال با توجه به اوج گیری خرید‌های شب عید، تردد در مناطقی از شهر افزایش خواهد یافت و شاهد بالارفتن سفر‌های درون شهری هستیم، ولی برای حل مشکل ترافیک ناشی از افزایش سفر‌های درون شهری، نباید برای مردم مانع ایجاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: اینکه بخواهیم برای یک ماه یا چند هفته طرح سراسری زوج و فرد را در تمام نقاط تهران ایجاد کنیم به هیچ وجه صحیح نیست و نمی‌توانیم اجرای این طرح را به غیر از روز‌هایی که با افزایش آلودگی هوا مواجه هستیم تسری دهیم.

رحیمی در خصوص ترافیک شب عید در معابر پایتخت نیز گفت: ما از مردم می‌خواهیم که در این ایام بیش از پیش همکاری کنند و حتی المقدور در روز‌های پایانی سال کمتر از خودرو‌های شخصی به خصوص در ساعات بعد از ظهر که بیشترین ترافیک را شاهدیم هستیم استفاده کنند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: پلیس تهران ، طرح زوج و فرد ، روز‌های پایان سال ، سردار رحیمی