روایت بازیگر خانم از سختی نقش معتاد در فیلم «دارکوب»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب: 97488
 
بازیگر فیلم "دارکوب" گفت: من برای بازی در فیلم دارکوب روزگار بسیار سختی را پشت سر گذاشتم، زیرا آنچه بیرونی است یک کاراکتر است، اما من برای این نقش از درون خورد شدم و شکستم.
بازیگر فیلم "دارکوب" گفت: من برای بازی در فیلم دارکوب روزگار بسیار سختی را پشت سر گذاشتم، زیرا آنچه بیرونی است یک کاراکتر است، اما من برای این نقش از درون خورد شدم و شکستم.


سارا بهرامی بازیگر برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم "دارکوب"  درخصوص سختی‌های بازی در فیلم "دارکوب" گفت: واقعیت امر هیچ فرقی بین فیلم دارکوب و یا ایتالیا ایتالیا وجود ندارد و من در هر کاری که وارد شوم تمام تلاشم را انجام خواهم داد.

وی درباره استاندارد بودن شرایط تولید فیلم "دارکوب" افزود: البته این را فراموش نکنیم که وقتی در فیلمی گروه و عوامل خوب و یکدست باشند کار هر بازیگری بهتر و بیشتر دیده می‌شود. بازی در فیلم دارکوب دقیقاً به همین گونه بود و فعالیت من حاصل تلاش عمومی یک گروه منسجم بود.

بازیگر فیلم ایتالیا ایتالیا درباره احتمال بازی دوباره در نقش یک معتاد تاکید کرد: هر نقش جذابی که به من بدهند بازی می‌کنم و اگر باز هم نقشی خوب به عنوان یک زن معتاد به من پیشنهاد شود، بازی می‌کنم.

وی در مورد چگونگی رسیدن به نقش خود در فیلم دارکوب اضافه کرد: به خاطر بازی در فیلم دارکوب تحقیقات میدانی بسیاری را انجام دادم و برای رسیده به نقش به بسیاری از مناطق شهر رفتم. به سبک بازی و رسیدن به نقش سایر بازیگران کاری ندارم، اما من به این نحو به نقش می‌رسم. به عنوان مثال در فیلم "ایتالیا ایتالیا" هم دفعات بسیاری با دستیار کارگردانان معاشرت می‌کردم تا به آن نقش برسم.

بازیگر فیلم "هزار پا" تاثیر نقش خود در فیلم بهروز شعیبی را بسیار زیاد دانست و ادامه داد: روز‌های اول که به آن محله‌ها می‌رفتم و معتادان را میدیدم تا چندین روز شوکه بودم و هیچ چیز را نمی‌توانستم به خانه ببرم. خیلی روز‌ها با گریه و بغض درد به خانه می‌رفتم، اما بعداً به خودم مسلط شدم و سعی کردم بر نقش تمرکز کنم. من روز‌ها و هفته‌ها بعد از فیلمبرداری فیلم دارکوب زهر این اتفاقات را از وجودم خارج می‌کردم.

بهرامی در همین راستا خاطرنشان کرد: برای بازی در فیلم دارکوب روزگار بسیار سختی را پشت سر گذاشتم، زیرا آنچه بیرونی است یک کاراکتر است، اما من برای این نقش از درون خورد شدم و شکستم. هنوز هم نتوانستم با آن نقش کنار بیایم و با اینکه از اردیبهشت فیلمبرداری تمام شده، ولی هنوز با آن کاراکتر درگیرم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : میزان
کلمات کليدی: دارکوب ، فیلم سینمایی ، جشنواره فیلم فجر ، سارا بهرامی ، نقش معتاد ، بازیگر برنده سیمرغ