واژگونی شبانه خودرو سواری در بزرگراه شهید خرازی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب: 97471
 
یک دستگاه خودرو سواری حین حرکت در یکی از بزرگراه های غرب تهران، واژگون شد.
یک دستگاه خودرو سواری حین حرکت در یکی از بزرگراه های غرب تهران، واژگون شد.

بروز این حادثه ساعت ۲۲:۴۴ شب گذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۱۴ به همراه گروه امداد و نجات ۸ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، خود را به بزرگراه شهید خرازی (مسیر غرب به شرق)، حوالی شهرک مسکونی شهید باقری رساندند.

بهزاد حاج جعفری فرمانده نیرو‌های عملیاتی اعزام شده به محل حادثه، در این خصوص گفت: یک دستگاه خودرو سواری تندر حین حرکت در بزرگراه به علت نامشخصی بر روی سقف واژگون شده و در وسط مسیر قرار گرفته بود که خوشبختانه راننده این وسیله نقلیه بدون آسیب دیدگی، قبل از رسیدن آتش نشانان از اتاقک خودرو سواری خارج شده بود.

وی در ادامه گفت: آتش نشانان بی درنگ پس از قطع جریان برق خودرو سواری و قرار دادن علائم هشدار دهنده در بزرگراه، با کمک جرثقیل آتش نشانی و تجهیزات مخصوص خودرو سواری را به حالت اولیه بازگرداندند و این وسیله نقلیه را به حاشیه بزرگراه منتقل کردند.

این فرمانده آتش نشانی، اضافه کرد: نیرو‌های عملیاتی در پایان، آثار به جای مانده از حادثه را از سطح بزرگراه پاکسازی کردند و محل حادثه را برای بررسی علت، در اختیار کارشناسان پلیس راهور قرار دادند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : میزان
کلمات کليدی: خودرو سواری ، بزرگراه شهید خرازی ، واژگونی خودرو