سردار اشتری: برخی تحرکات در جداره مرزی خنثی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب: 97312
 
فرمانده ناجا با اشاره به وضعیت امنیتی بسیار خوب محل‌های برگزاری مراسم ۲۲ بهمن در سراسر کشور از خنثی سازی برخی تحرکات در جداره مرزی توسط مرزبانان خبر داد.
سردار حسین اشتری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: گزارش‌هایی که تا این لحظه به دست ما رسیده است حاکی از وضعیت امنیتی بسیار خوب در تمام شهر‌ها و محل‌های راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب است که خوشبختانه این جشن بزرگ با نظم خاصی آغاز شده و ادامه دارد.

فرمانده ناجا افزود: پلیس در این راهپیمایی در کنار مردم حضور دارد و امیدواریم با همکاری و هماهنگی مردم با نیرو‌های انتظامی تا پایان مراسم نیز مشکلی ایجاد نشود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا گزارش‌هایی از تحرکات ضد امنیتی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن وجود داشته است یا خیر؟ گفت: تا این لحظه هیچ مورد خاصی نبوده، ولی در جداره مرزی هوشیاری مرزبانان ما باعث خنثی شدن یکسری تحرکات شد، اما در داخل کشور هیچ مشکل امنیتی وجود نداشته است.

سردار اشتری در پاسخ به سوال تسنیم درباره به کارگیری یگان‌های تخصصی از جمله یگان ویژه و هواناجا در راهپیمایی امروز گفت: کلیه پلیس‌های تخصصی و یگان‌های ناجا در آماده باش کامل به سر می‌برند و در اجرای نظم و امنیت مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پررنگی دارند.

وی در پایان با تأکید بر این که پلیس در کنار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور دارد خاطرنشان کرد: حضور مردم در این راهپیمایی بزرگ باعث دلگرمی دوستان انقلاب و مأیوس شدن دشمنان خواهد بود و شعار مردم همدلی و همدلی و بیعت مجدد با آرمان‌های انقلاب و امام راحل است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: فرمانده ناجا ، راهپیمایی 22 بهمن ، سردار اشتری ، تحرکات ضد امنیتی ، مرزبانان