گلایه بازیگر فیلم مصادره از جدی نگرفتن بازیگران کمدی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب: 97200
 
بازیگر فیلم مصادره گفت: در واقع بی اعتنایی و جدی نشمردن بازیگران فیلم‌های کمدی باعث شده بازیگران کمدی به سمت فیلم‌های جدی بیایند.
بازیگر فیلم مصادره گفت: در واقع بی اعتنایی و جدی نشمردن بازیگران فیلم‌های کمدی باعث شده بازیگران کمدی به سمت فیلم‌های جدی بیایند.

هادی کاظمی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص حضور خود در نقش‌های جدی در جشنواره فیلم فجر گفت: من دوست دارم هر روز و هر لحظه تجربه‌های جدیدی را به دست آورم و نمی‌خواهم همه مرا به نام نقش‌های کمدی بشناسند.

وی در همین راستا ادامه داد: من همواره می‌خواهم کار‌های متفاوت انجام دهم و نمی‌خواهم نام بازیگر تیپ روی من گذاشته شود. البته این را بگویم به طور کلی مفهوم بازیگر تیپ کمی در سینمای ایران به اشتباه تفسیر شده است.

بازیگر فیلم "مصادره" با اشاره بی اعتنایی به بازیگران کمدی تاکید کرد: در واقع بی اعتنایی و جدی نشمردن بازیگران فیلم‌های کمدی باعث شده بازیگران کمدی به سمت فیلم‌های جدی بیایند. ما در وهله اول بازیگر هستیم و دوست داریم نقش‌های متفاوت بازی کنیم، اما متاسفانه هیچ وقت بازیگران کمدی از سوی جامعه هنری جدی گرفته نمی‌شوند.

کاظمی درخصوص سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم فجر امسال مثل همیشه نیست. سینما و مخصوصاً جشنواره فیلم فجر سال‌های قبل هنرمندانه‌تر بود. ما در ابتدا انسان و بعد هنرمند هستیم پس باید در ابتدا از خودمان شورع کنیم تا بر مردم تاثیر داشته باشیم. جشنواره فیلم فجر امسال خیلی عامی شده و نگاه هنرمندانه خود را از دست داده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : میزان
کلمات کليدی: هادی کاظمی ، مصادره ، فیلم کمدی ، جشنواره فیلم فجر ، بازیگران کمدی