کنایه لاریجانی به نوبخت درباره لایحه بودجه ۹۷
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب: 97045
 
رئیس مجلس در پاسخ گفت: مگر لایحه‌ای که دولت به مجلس ارائه کرد، خیلی منقح بود که توقع دارند ما همان را تصویب کنیم؟
بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۱۷ بهمن) قوه‌مقننه در تذکری، گفت: یکی از معاونان رئیس‌جمهور توئیت‌پراکنی کرده و شأن مجلس را خدشه‌دار کرده است.

وی ادامه داد: معاون رئیس‌جمهور در توئیت خود نوشته است که امروز کمیسیون تلفیق و مجلس به بهانه تصویب بودجه، میدان‌دار تغییر قوانین کشور شده و همه چیز را تغییر داده است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: متأسفم که بگویم که ایرادات لایحه بودجه را در مجلس اصلاح کردیم، این مسئله پایین‌تر از آن است که یک معاون رئیس‌جمهور چنین حرف‌هایی بزند.

علی لاریجانی رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر نماینده تهران، اظهار داشت: این کار نادرست است، مگر لایحه‌ای که دولت به مجلس ارائه کرد، خیلی منقح بود که توقع دارند ما همان را تصویب کنیم؟

رئیس مجلس خاطرنشان کرد: لایحه‌ای که دولت به مجلس ارائه کرده و مواردی از آن که اصلاح شد نیز مشخص است، مگر ما چه چیزی را تغییر دادیم و چرا برخی با صحبت‌هایشان، جامعه را به هم می‌ریزند.

به گزارش تسنیم، محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه چندی پیش با انتشار مطلبی در فضای مجازی نسبت به مصوبات مجلس درباره بودجه ۹۷ انتقاد کرده بود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: بهرام قاسمی ، برجام ، استقلال سیاسی ، سخنگوی وزارت خارجه