برگزاری جلسات بودجه‌ای مجلس در ۳ شیفت کاری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب: 97018
 
عضو هیئت‌رئیسه مجلس از برگزاری جلسات علنی پارلمان برای بررسی لایحه بودجه ۹۷ از هفته آینده در سه شیفت کاری خبر داد.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس از برگزاری جلسات علنی پارلمان برای بررسی لایحه بودجه ۹۷ از هفته آینده در سه شیفت کاری خبر داد. 
 
اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه زمانبندی مجلس برای ادامه بررسی لایحه بودجه ۹۷، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هیئت‌رئیسه مجلس، مقرر شده که مجلس امروز (سه‌شنبه، ۱۷ بهمن) برای بررسی لایحه بودجه ۹۷، برخلاف روال روز‌های اخیر، فقط در یک شیفت کاری جلسه داشته باشد.

وی با بیان اینکه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷، در روز‌های سه‌شنبه عصر و چهارشنبه برای بررسی مواد ارجاعی از صحن، جلسه دارد، اظهار داشت: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، جلسات علنی پارلمان برای بررسی لایحه بودجه ۹۷، بدون وقفه باید ادامه یابد، اما با توجه به اینکه به ایام‌الله ۲۲ بهمن نزدیک می‌شویم، نمایندگان نیز برای حضور در این مراسم، می‌بایست در حوزه‌های انتخابیه‌شان حضور بایند، بنابراین امروز آخرین جلسه بودجه‌ای مجلس است و جلسه بعدی آن پس از ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس اضافه کرد:

نمایندگان مجلس تلاش می‌کنند لایحه بودجه ۹۷ با کمترین آسیب و فشار اقتصادی به اقشار ضعیف جامعه و با اولویت رشد اقتصادی، طبق برنامه ششم توسعه، تصویب شود.

رنجبرزاده در پایان از بررسی لایحه بودجه ۹۷ در سه شیفت کاری از هفته آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: روند فعلی بررسی لایحه بودجه ۹۷ مطلوب و کارشناسی شده است، اما به جهت سرعت در رسیدگی، جلسات مجلس برای بررسی لایحه بودجه ۹۷، از هفته آینده، در سه شیفت برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: جلسات بودجه ای مجلس ، جلسه علنی مجلس ، لایحه بودجه 97 ، اکبر رنجبرزاده