ابهام بزرگ در خصوص شفر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
کد مطلب: 96961
 
استقلال بازهم در یک بازی بزرگ شکست خورد و هواداران آبی‌ها را بیش از پیش نگران کرد.
استقلال روز گذشته در دیداری که یک بر صفر از حریف پیش بود بازی را با نتیجه 2 بر یک واگذار کرد.

 
برخی از نتایج تیم استقلال را با وینفرد شفر بررسی می کنیم. مقابل پرسپولیس تیم اول جدول شکست، ذوب آهن تیم دوم جدول شکست، فولاد تیم سوم جدول مساوی در خانه، سایپا تیم چهارم جدول مساوی در خانه و مقابل پارس جنوبی جم تیم پنجم جدول پیروزی در خانه. 

 
اینها نتایجی بود که شفر مقابل تیم های بالادستی‌اش در جدول به دست آورده بود. پارس جنوبی جم تنها تیمی است که در جدول بالای استقلال حضور دارد و آبی پوشان موفق به شکست دادن آن شده‌اند. استقلال شفر در حالی مقابل پارس جنوبی پیروز شد که این تیم هفته های زیادی است مقابل هیچ تیمی پیروز نشده و تنها به خاطر نتایج ابتدای فصلش هنوز در رده‌های بالایی جدول قرار دارد. پارس جنوبی در رده سیزدهم جدول نیم فصل دوم قرار دارد و بیشتر از دو سوم زمان بازی هم ۱۰ نفره مقابل آبی پوشان بازی کرد.

 
البته اینها تنها بازیهایی نبودند که شفر از کسب پیروزی در آن عاجز ماند. او در برخی از بازی های مشکل دیگر مثل دیدار با تراکتورسازی تبریز هم زور پیروز شدن نداشت. 

 
شفر در کل عملکرد بدی در مدت زمان حضورش در استقلال نداشته اما ضعف او در مقابله با تیم های خوب در بازیهای سخت باعث شده تا ته دل هواداران استقلال خالی شده و به شدت نگران بازیهای آسیایی این تیم باشند. این سئوال که «آیا شفر مرد بازیهای بزرگ و روزهای سخت هست؟» به شدت ذهن استقلالی ها را مشغول کرده است.

 
آبی پوشان روزهای سختی پیش رو دارند. آنها بعد از دیدار با سپیدرود که شاید روی کاغذ بازی دشواری نباشد دو بازی سخت در لیگ مقابل فولاد در اهواز و پرسپولیس دارند. آنها به زودی درگیر لیگ قهرمانان آسیا شده و باید با حریفان تا بن دندان مسلحی مثل العین و  الهلال بازی کنند و حضور در این دیدارهای سخت است که باعث نگرانی آبی ها شده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: شفر ،استقلال