چگونه با تلگرام پیام مخفی ارسال کنیم؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب: 96930
 
آیا می‌دانید در تلگرام می‌توانید به صورت کاملا مخفی پیام‌هایی را ارسال کنید؟ استفاده از این قابلیت می‌تواند برای شما مهیج باشد. به خصوص اگر بخواهید برای تبریک و غافلگیر کردن دوستانتان از آن استفاده کنید. روش ارسال پیام‌های مخفی در تلگرام موضوعی است که در این مطلب می‌خوانید.
 تلگرام دارای امکاناتی است که دوست داریم، همیشه بر شمار این امکانات تفننی اضافه شود. یکی از این امکانات به شما اجازه می‌دهد که برای دوستان تان پیام‌های مخفی ارسال کنید.

ربات hideitbot به شما کمک می‌کند، که متونی را بنویسید و آن‌ها را پشت یک سری از المان‌های رمز نگاری پنهان کنید. کاربر تنها با کلیک بر روی یک لینک، می‌تواند محتوای مورد نظر شما را مشاهده کند.

چگونه با ربات hideitbot کار کنیم؟

برای اینکه از این ربات استفاده کنید، کافی است که ابتدا صفحه چت خود با یکی از دوستانتان را باز کنید. بعد در قسمت نوشتاری، عبارت @hideitbot را نوشته و یک فاصله بعد از آن ایجاد کنید:

بعد از اینکه این ربات را در قسمت ویرایشگر نوشتید، می‌توانید متن مورد نظرتان را جلوی آن بنویسید:

وقتی که متن خود را نوشتید، چند شکل به شما نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید تا به محض انتخاب، متن شما در پشت شکل مورد نظر برای مخاطب ارسال شود.

این ربات در حال حاضر از دو مدل سرامیک مشکی و علامت سوال پشتیبانی می‌کند که احتمالا در آینده بیشتر شود. به هر حال موقعی که خواستید این شکل‌ها را برای ارسال انتخاب کنید مطمئن باشید که متن خود را کامل کرده اید چرا که با انتخاب یکی از این گزینه‌ها پیام مورد نظر ارسال می‌شود:

چیزی که برای مخاطب ارسال می‌شود شبیه به عکس بالاست. در این حالت کاربر می‌تواند، روی کلمه Read کلیک کند تا بتواند محتوای پشت این عکس را مشاهده کند.

زمانی که شما روی کلمه read کلیک کنید، یک کادر باز می‌شود که در داخل آن پیام شما نمایش داده می‌شود. کاربر مخاطب با کلیک بر ok می‌تواند پیام را ببندد.

نکته مهم این است که شما می‌توانید از این ترفند برای نوشتن پیام‌های تبریک، پیام‌های خوشحال کننده و سورپرایز کننده برای مخاطبین استفاده کنید. کار کردن با ربات بسیار ساده است و می‌توانید به هر کدام از دوستان تان کمک کنید تا با استفاده از این ربات، تنوعی در کاربردشان از تلگرام داشته باشند

 
Share/Save/Bookmark
مرجع : کلیک
کلمات کليدی: ربات ، تلگرام ، ارسال پیام مخفی