مدارس تهران در روز دوشنبه 16 بهمن 96 تعطیل شد/ اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب: 96890
 
مقاطع پیش دبستانی، مهدكودك و دبستان تهران فردا دوشنبه 16 بهمن تعطیل می‌باشد.
به گزارش خبرایرانی، مقاطع پیش دبستانی، مهدكودك و دبستان در تمامی شهرستان های استان تهران به استثنا پردیس، دماوند و فیروزكوه فردا دوشنبه 16 بهمن تعطیل می‌باشد.

کیومرث کلانتری در خصوص مصوبات این جلسه که به ریاست استاندار تهران در محل فرمانداری ری برگزار گردید گفت: براساس تصمیم أعضاء کارگروه کلیه مهدهای کودک، پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مدارس استان به جز شهرستانهای پردیس، فیروزکوه و دماوند برای فردا تعطیل خواهد بود.

وی اظهار داشت: اجرای طرح تردد زوج و فرد از درب منزل و ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیک روزانه از سوی شهرداری تهران نیز از دیگر مصوبات جلسه بود.

کلانتری افزود: ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت وسیمان و توقف فعالیت‌های آلاینده برای فردا نیز به تصویب رسید.

دبیر کارگروه کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا استان تهران با بیان اینکه این تصمیمات به منظور پیش بینی اقدامات لازم برای جلوگیری از افزایش احتمالی آلودگی هوا در روزهای آینده اتخاذ شد، گفت: مقرر شد اورژانس تهران آمادگی کامل برای خدمات رسانی به شهروندان را داشته باشد.

وی تصریح کرد: تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی توسط پلیس راهور از دیگر موضوعات مورد تصویب در این جلسه بود.

کلانتری با اعلام ممنوعیت ورود کامیون ها برای امشب، یاداور شد: تردد هر گونه وسائل نقلیه سنگین دودزا، فرسوده و فاقد معاینه فنی به شهر تهران تا اول اسفند ممنوع است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از شهروندان خواست تا از هرگونه تردد غیر ضروری در شهر پرهیز کنند.

به گزارش فارس، این اولین بار است که کارگروه آلودگی هوای تهران، صبح با یک تصمیم پیشگیرانه و بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی که از پایداری جو و ماندگاری وارونگی هوا خبر می‌دهد، اقدام به تعطیلی مدارس ابتدایی، پیش‌دبستانی‌ها و مهدهای کودک کرده است.
Share/Save/Bookmark