قول رحمانی فضلی به مردم زلزله زده کوهبنان
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
کد مطلب: 96747
 
وزیر کشور از تعهد دستگاه‌های مسئول برای بازسازی کامل منازل تخریب شده منطقه کوهبنان و تحویل آن به مردم تا پایان شهریورماه خبر داد.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ظهر امروز جمعه ۱۳ بهمن ماه با حضور در شهرستان کوهبنان از مناطق زلزله زده بازدید و در فضای صمیمی با مردم گفت‌وگو کرد.

رحمانی فضلی پس از پایان جلسه شورای اداری با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در این جلسه نیز دستگاه‌های مسئول متعهد شدند تا پایان شهریورماه تمامی منازل تخریب شده را بازسازی و تا پایان شهریورماه تحویل مردم کنند.

وی در ادامه افزود: همچنین تصمیم گیری شد خانه‌هایی که بر اثر زلزله اخیر آسیب زیادی دیده اند و در معرض تخریب قرار دارند شامل بازسازی کامل شوند.

وزیر کشور با بیان اینکه منابع لازم در اختیار مستاجرانی که خود توانایی ساخت خانه دارند قرار می‌گیرد، گفت: منازل فرسوده این منطقه که امکان دارد بر اثر زلزله کوچک آسیب جدی ببینند شناسایی شوند تا بنیاد مسکن با مساعدت خود تسهیلات لازم را برای بازسازی این منازل پرداخت کند.

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد شهرداری هم با در نظر گرفتن امتیازاتی شرایط بازسازی این منازل فرسوده را سهل‌تر کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: کوهبنان ، منازل تخریب شده ، وزیر کشور ، رحمانی فضلی