رشیدپور و اول مارکت زیر قولشون زدند/ سیاه نمایی در مقابل دوربین زنده +عکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
کد مطلب: 96609
 
در همان برنامه رشیدپور و اسپانسر برنامه حالا خورشید (اول مارکت) در برنامه زنده و مقابل دوربین قول دادند که اسپانسر وحید رجبلو شوند و با این نابغه همکاری کنند.
سرویس فرهنگی خبرایرانی، این روزها در گوشه ای از شهر کرج جوانی ۳۰ ساله با معلولیت ۹۸ درصد زندگی می کند که به گفته خودش با بیماری ژنتیکی S.M.A متولد شده و به مرور زمان عضله هایش تحلیل رفته و وی را از ثبت نام در مدرسه باز داشته است.

وحید رجبلو با اشاره به اینکه به پیشنهاد خانواده غیر حضوری تحصیل کرده است، گفت: دوران ابتدایی را بدون معلم و با کمک خواهرم سپری کردم و دوران راهنمایی یک معلم برای دروس تخصصی از جمله ریاضی و زبان داشتم اما به دلیل هزینه بالا به ساعت های محدودی اکتفا کردم.


وی به تحصیلش تا مقطع سیکل اشاره کرد و افزود: نتوانستم در مقطع دبیرستان به واسطه نیاز به معلم در خانه و هزینه های بالا تحصیل کنم و البته در طول این سالها انواع رفتارها را از اطرافیان خود به واسطه شرایطم مشاهده کرده ام و افرادی که به تازگی وارد خانواده ما می شوند به گونه ای به من ترحم می کنند و سمت من نمی آیند و برخی از آنها نیز بر عکس دوست های فوق العاده ای هستند.

چندی پیش وحید رجبلو نابغه کرجی که از معلولیت رنج بسیاری می برد، با دعوت رشیدپور در برنامه حالا خورشید حضور پیدا کرد.


این برنامه که بازخورد خوبی برای برنامه حالا خورشید داشته و در شبکه های اجتماعی فیلم رجبلو دست به دست شده بود.

در همان برنامه رشیدپور و اسپانسر برنامه حالا خورشید (اول مارکت) در برنامه زنده و مقابل دوربین قول دادند که اسپانسر وحید رجبلو شوند و با این نابغه همکاری کنند.


وحید رجبلو که برای درمان بیماری اش به پول زیادی احتیاج دارد این همکاری را پذیرفت و قرارشد با اول مارکت همکاری کند.

حالا چند هفته از آن برنامه می گذرد و نه خبری از اول مارکت است و نه رشید پور، حتی از یک تماس تلفنی با رجبلو هم دریغ کردند.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: رشیدپور , اول مارکت , اسپانسر , وحید رجبلو , عکس