تخفیف‌های حیرت انگیز هتل‌های تهران برای نوروز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
کد مطلب: 96214
 
مژده به میهمانان محترم ایران هتل آنلاین- پیش فروش هتل‌های تهران برای نوروز با تخفیف‌های حیرت انگیزی ویژه اعضای ایران هتل آنلاین ارائه شد.
به گزارش خبرایرانی به نقل از روابط عمومی ایران هتل، با توجه به سبقه چندین ساله این شرکت در امر رزرو هتل و بر اساس تجربیات، یکی از بهترین زمان های سفر به تهران در تعطیلات نوروزی است. نوروز، به دلیل هجم انبوه سفرهای ساکنین پایتخت به خارج از تهران و کم ترافیک بودن این شهر پر جمعیت و به دنبال آن کاهش آلودگی هوا، از بهترین زمان های سفر به تهران و گشت و گذار درون شهری در میان جذابیت های تاریخی و فرهنگی و همچنین طبیعی آن می باشد.

از این رو پیشنهاد ایران هتل آنلاین به مسافرین نوروزی انتخاب شهر تهران به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ایام نوروز است. شرکت ایران هتل جهت تامین و تحقق هرچه بیشتر رضایتمندی مسافران نوروزی تخفیفات شگفت انگیزی را برای بهترین هتل‌های تهران ارائه کرده است.

یکی از هتل های پنج ستاره و پر طرفدار در پایتخت، هتل استقلال تهران بوده که از هم اینک رزرو آن برای نوروز با تخفیف‌های ویژه‌ای و تا سقف ۴۷ درصد از سایت ایران هتل آنلاین میسر است. قرار گرفتن هتل استقلال در تقاطع بزرگراه شهید چمران و ولی‌عصر دسترسی بسیار خوبی به مناطق مختلف شهر تهران را فراهم کرده است.

نکته حائز اهمیت رزرو هتل استقلال تخفیف شگفت انگیزی است که منحصرا به اعضای وب‌سایت ایران هتل تعلق می گیرد. چنانچه میهمانان محترم از طریق عضویت اقدام به رزرو این هتل نمایند علاوه بر تخفیف کلی عضویت، تا حدود ۳۰ هزار تومان برای هر شب اقامت کاهش نرخ بیشتر دریافت خواهند کرد.

هتل اسپیناس تهران نیز یکی دیگر از هتل های پنج ستاره لوکس شهر تهران می باشد که از سوی مشتریان موفق به دریافت امتیاز بالا در خصوص میزان رضایتمندی شده است. هتل اسپیناس واقع در بلوار کشاورز و در مرکزیت نسبی شهر تهران است. تخفیف ایران هتل آنلاین برای اقامت نوروزی در هتل اسپیناس علاوه بر ۴۱ درصد کاهش نرخ و تخفیف کلی عضویت، شامل تخفیف شگفت انگیز دیگری و تا ۳۰۰ هزارتومان کاهش قیمت برای برخی از اتاق‌های این هتل است.

علاوه بر این، برای هتل‌های فوق، رزرو نوروزی ۲۶ هتل متنوع دیگر در شهر تهران در سایت ایران هتل فعال شده که هر کدام از آنها تخفیف‌های گوناگون و ویژه ای را شامل می‌شوند. بنابراین چنانچه مسافر نوروزی پایتخت هستید هر چه زودتر و پیش از تکمیل ظرفیت این هتل‌ها اقدام به رزرو کنید.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: هتل , تخفیفات , تهران , گردشگری , خبرایرانی