سردار اشتری: کشف قاچاق از اولویت‌های ماست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب: 95617
 
فرمانده نیروی انتظامی گفت: قاچاق یکی از موضوعات اولویت دار نیروی انتظامی است و مقام معظم رهبری از ما در این خصوص توقع دارند بنابراین بایستی با جدیت این امر را پیگیری کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی گفت: قاچاق یکی از موضوعات اولویت دار نیروی انتظامی است و مقام معظم رهبری از ما در این خصوص توقع دارند بنابراین بایستی با جدیت این امر را پیگیری کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در نشست فصلی فرماندهان ناجا، اظهارداشت: ۲۱ آبان ماه امسال، توفیق شرفیابی خدمت رهبر معظم انقلاب را داشتم که در این دیدار گزارشی از اقدامات ناجا به ایشان ارائه شد، البته این گزارش قبلاً به صورت کتبی برای معظم له ارسال شده بود.

وی، تامین امنیت انتخابات را یکی از ماموریت‌های ناجا برشمرد و گفت: در این دیدار، حضرت آقا فرمودند که امنیت انتخابات بسیار خوب بوده است.

این مقام عالی انتظامی کشور به تاکیدات موکد رهبر معظم انقلاب بر مبارزه با قاچاق و تقویت مرز‌ها در راستای جلوگیری از بروز این پدیده شوم اشاره و تصریح کرد: قاچاق یکی از موضوعات اولویت دار نیروی انتظامی است و معظم له از ما در این خصوص توقع دارند بنابراین بایستی با جدیت این امر را پیگیری کنیم لذا تقویت مرز، کنترل مبادی ورودی و بازارچه‌های مرزی در دستور کار ناجا است.

سردار اشتری با بیان اینکه کاهش آسیب‌های اجتماعی از تاکیدات مقام معظم رهبری است، گفت: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی، حل و کاهش آسیب‌های اجتماعی است ضمن اینکه در بحث فضای مجازی نیز باید اشرافیت کامل داشته باشیم.

فرمانده ناجا در خاتمه ضمن تقدیر از فرماندهان و کارکنان ناجا، در خصوص یگان ویژه در مدیرت حوادث اخیر، خطاب به فرماندهان ارشد این نیرو گفت: نمره شما در این ماموریت اخیر، از دیدگاه خودم، مراجع عظام، مسئولان و مردم، عالی بوده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: سردار اشتری ، کشف قاچاق ، نیروی انتظامی