۲
 
پای روحانی به کنسرت باز شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
کد مطلب: 95281
 
مهدی یراحی در کنسرت شب گذشته خود هنگامی که نام عظیم روحانی یکی از اعضای گروهش را آورد اشاره ای به نام حسن روحانی رییس جمهوری و مساله رضایت و نارضایتی مردم از دولت کرد.
سرویس فرهنگی خبرایرانی، شب گذشته ۲۱ دی ماه و در دومین روز از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، کنسرت مهدی یراحی خواننده پاپ کشورمان در سالن همایش ایرانیان راس ساعت ۱۹ و در میان تشویق مردم برگزار شد.

مهدی یراحی ابتدا قطعه «سرما نزدیکه» را اجرا و سپس ضمن عرض سلام به حضار بیان کرد: بسیار خوشحالم که به بهانه برگزاری جشنواره موسیقی فجر در خدمتتان هستم. امیدوارم امشب با هم اجرای پرشوری داشته باشیم و من از این بابت خیلی هیجان دارم.

وی در ادامه قطعه «آخرین اسیر» را اجرا کرد و سپس از مردم خواست تا علی افلاطونی نوازنده گیتار الکتریک و مجید رضاپور نوازنده درامز را تشویق کنند.

سومین قطعه مهدی یراحی «آینه قدی» بود که از حامد حمیدزاده نوازنده گیتار بیس گروهش تشکر کرد و گفت: حامد حمیدزاده تنها پدر گروه ما و بسیار با تجربه است.

یراحی آهنگ عربی «علی مودک» را به عنوان چهارمین آهنگ خود انتخاب کرد که با خواندن این آهنگ شور و هیجان بیشتری به سالن داد و فضای سالن تغییر کرد. سپس این خواننده پاپ از عوامل برگزاری این کنسرت و همچنین برگزارکنندگان جشنواره موسیقی فجر تشکر کرد.

«مثل مجسمه» پنجمین آهنگ انتخابی یراحی بود که پس از اجرای این قطعه گفت: خیلی خوشحالم که شما را می‌بینم و این قاب برای من خیلی شیرین است.

وی در ادامه از آلبوم‌های جدیدش خبر داد و گفت: در حال حاضر مشغول آماده سازی یک آلبوم عربی هستم که البته هنوز مجوز آن را نگرفته ام این را هم باید عنوان کنم که در این آلبوم هم آهنگ شاد و هم آهنگ احساسی وجود دارد. همچنین مشغول آماده سازی یک آلبوم به زبان فارسی نیز هستم.

یراحی از حاضران خواست تا عظیم روحانی یکی از نوازنده‌های گروه را تشویق کنند که بعد از تشویق مردم اظهار کرد: پیش از این وقتی اسم روحانی می‌آمد، بیشتر تشویق می‌کردید و گویا بیشتر از رییس جمهور راضی بودید با این حال امیدوارم الان هم از او راضی باشید.

این خواننده بعد از بیان این جملات قطعات «عطر تو» و «هر جای دنیایی» را خواند و به مهمانان ویژه برنامه خوش آمد گویی کرد.

این مهمانان عبارت بودند از محسن ابراهیم زاده خواننده، محمد زندوکیلی خواننده و سوگل طهماسبی بازیگر که در حین معرفی سوگل طهماسبی، وی را «جناب آقای» خطاب کرد و پس از اصلاح این اشتباه گفت: برای من زن و مرد فرقی ندارد و ای کاش که من هم زن بودم، اصلا همیشه یکی از آرزوهایم این بود که زن باشم!

در ادامه یراحی قطعه‌ای را در میان تشویق های مردم برای اولین در سالن اجرا کرد. این خواننده سپس خطاب به یک طرف سالن که از ابتدای مراسم درخواست خواندن یک قطعه را داشتند، گفت: ما طبق لیست جشنواره موسیقی فجر باید به اجرای قطعات بپردازیم از همین رو برخی از این قطعاتی که شما درخواست می کنید در این لیست وجود ندارد.

قطعه «نفس» انتخاب بعدی یراحی بود و سپس این خواننده خود به نواختن گیتار پرداخت و آهنگ «از خودت خبر بیار» را خواند.

وی در ادامه قطعات «منو رها کن»، «هوای تو» و «زمستون» را خواند و در پایان آهنگ‌های «غزال» و «من علمک» را که هر ۲ عربی بودند، اجرا کرد.

سالن ایرانیان برای اولین بار است که میزبان جشنواره موسیقی فجر می شود.
Share/Save/Bookmark
 


Heshaam
۱۳۹۶-۱۰-۲۳ ۰۲:۳۰:۳۵
پای روحانی به کنسرت باز شد.... خوب باز بشــه خیلی خوبه ـ بلأخره رئیس جمهور محترم کشورمان ـ پایش به کُنسرت باز شــده. به نفــع شما خوانندگان عزیز است..اگر پایش باز نمی شد .فردا میگفتم :آقای روحانی فرهنگ هنــر وموسیقی نداره ـ دهاتیه ـ (2783)
 
Heshaam
۱۳۹۶-۱۰-۲۳ ۰۲:۳۴:۳۵
ترامپ رئیس جمهور آمریکا ـ یک روز در میان میــره کاواره و با چهار ، پنجتا دختران خوشتیپ .. مشروبات ودختران را تجاوز میکنه ـ خیلی ساده بدون یک کلمه کسی بهش نمیگه چرا این کارو کردی ـ ولی روحانی پایش باز میشه تو کُنسرت ـ داریم آبرویش را می بریم ... ببین چقدر ما بدبختیم.....!!؟ (2784)