اعلام محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب: 95190
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت جوی، محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.
سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در صبح روز چهارشنبه اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش‌ها و تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس، شاهد بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی استان گیلان هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: علاوه بر این در استان مازنداران نیز در برخی مناطق از جمله در محدوده رامسر و نور بارش باران گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در اکثر محورهای استان اردبیل مه گرفتگی ادامه دارد گفت: با توجه به کاهش دید و مه گرفتگی در محورهای این استان لازم است تا رانندگان با سرعت پایین‌تر و هوشیاری بیشتری تردد کنند.

رحمانی در خصوص محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته نیز گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 امروز تا ساعت 24 و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه در محور هراز ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: علاوه بر این تردد تریلرها از ساعت 8 تا 24 روز جمعه در محور تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر این تردد وسائل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه از میدان امیرکبیر کرج به سمت چالوس ممنوع خواهد بود از ساعت 16 جمعه تردد در این محور از دزدبن به سمت کرج به صورت یکطرفه انجام خواهد شد.

رحمانی از مسافران خواست تا حتماً پیش از سفر از همراه داشتن تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ اطمینان حاصل کنند تا خدای ناکرده در سفر خود دچار مشکل نشوند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: محدودیت ترافیکی ، پلیس راهور ، وضعیت جوی