تلاش مجلس برای بهبود منافع اقشار کم‌درآمد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶
کد مطلب: 95013
 
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: نمایندگان مجلس تلاش می‌کنند لایحه بودجه ۹۷ در راستای منافع اقشار کم‌درآمد جامعه تصویب شود.
علی‌اصغر یوسف‌نژاد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ با اشاره به بررسی لایحه بودجه ۹۷ در این کمیسیون، گفت: روند بررسی لایحه بودجه ۹۷ از روز شنبه گذشته (۹ دی) در این کمیسیون آغاز شده که تقریبا بررسی بخش درآمدی این لایحه رو به اتمام است و طی روز‌های آینده، روند بررسی بخش هزینه‌ای آغاز می‌شود.

وی در تبیین رویکرد اعضای کمیسیون تلفیق بودجه و نمایندگان مجلس برای بررسی و تصویب لایحه بودجه ۹۷، اظهرا داشت: جهت‌گیری اعضای کمیسیون تلفیق و نمایندگان مجلس در تصویب نهایی بودجه ۹۷، منطبق و هم‌راستا با منافع اقشار کم‌درآمد و کمتر برخودار جامعه است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، تصریح کرد: مردم بدانند که تلاش اعضای کمیسیون تلفیق و نمایندگان مجلس در بررسی لایحه بودجه ۹۷ این است، بودجه‌ای برای سال آینده کشور تصویب شود که به بهبود وضع معیشتی مردم و اقشار کم‌درآمد جامعه کمک کند.

یوسف‌نژاد اضافه کرد: یکی دیگر از اولویت‌های اعضای کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ این است که سهم بخش خصوصی و مداخله این بخش در اقتصاد کشور بیشتر شود، ما در کمیسیون تلفیق از این بخش حمایت خواهیم کرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ در پایان خاطرنشان کرد: بخش خصوصی باید سهم بیشتری در اقتصاد کشور داشته باشد، زیرا معتقدم شکوفایی این بخش به شکوفاتر شدن اقتصاد کشور کمک به‌سزایی می‌کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: مجلس ، لایحه بودجه 97 ، اقشار کم درآمد ، کمیسیون تلفیق بودجه