نکته جنجالی اعدام عضو حماس توسط داعش+عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب: 94946
 
در فیلم اعدام نشان می‌دهد که پاسگاه ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه کرم ابو سالم مشخص است و مشخص است عملیات اعدام در نقطه‌ای صورت گرفته که در تیررس نظامیان اشغالگر بوده‌اند.
فیلمی که اخیرا توسط شاخه مصر داعش منتشر شده، جنجال‌های زیادی به پا کرده است. در این فیلم عوامل ولایة سیناء (شاخه داعش در مصر) یک عنصر حماس را در صحرای سینا و نزدیکی مرزهای غزه اعدام می‌کنند.

در این فیلم، پاسگاه ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه کرم ابو سالم مشخص است و نشان می‌دهد عملیات اعدام در نقطه‌ای صورت گرفته که در تیررس نظامیان اشغالگر بوده‌اند. به همین علت بسیاری از منتقدان داعش به ویژه حامیان حماس، این فیلم را قرینه دیگری برای «وابستگی داعش به اسرائیل» می‌دانند.

کاربران با اشاره به درگیری و نزاع میان حماس و اسرائیل، می‌گویند داعش در نقطه‌ای بر مبارزه با حماس تمرکز کرده که پاسگاه‌های اشغالگران را می‌توان به راحتی هدف قرار داد. الویت‌بخشی به جنگ با حماس در حالی در صحرای سینا دنبال می‌شود که در این نقطه حماس حکومت ندارد تا داعش مدعی حملات حماس به خود شود.

 نکته جنجالی اعدام عضو حماس توسط داعش+عکس

از طرف دیگر آزادی عمل نسبی برای ترور عوامل حماس در نزدیکی مرزها، انگشت اتهام را به سمت دولت السیسی برده است که چه طور در این نقطه، داعش می‌تواند مراسم علنی برگزار کند بدون این‌که نیروهای مصری متعرض شوند.‎

 نکته جنجالی اعدام عضو حماس توسط داعش+عکس

 

Share/Save/Bookmark
مرجع : مشرق
کلمات کليدی: نکته جنجالی اعدام عضو حماس توسط داعش