افاضلی یک امتیاز از برانکو گرفت!
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۶
کد مطلب: 94806
 
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال مقابل نفت تهران با نتیجه تساوی متوقف شد.
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال مقابل نفت تهران با نتیجه تساوی متوقف شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هجدهمین دیدار خود در مسابقات لیگ برتر فوتبال امروز جمعه و از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت تهران رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید.

نفت در حالی در این مسابقه حاضر شد که هومن افاضلی هدایت این تیم را بر عهده گرفته است با این حال در نیمه اول بازیکنان نفت کاری از پیش نبردند. پرسپولیس در این نیمه، برتری محسوسی نسبت به نفت داشت و اکثر دقایق مسابقه در زمین این تیم سپری شد ولی آشفتگی و بی نظمی در خط حمله پرسپولیس از یک سو و بازی بسته و تدافعی نفت از سوی دیگر باعث شد تا گلی رد و بدل نشود و نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

وضعیت مسابقه در نیمه دوم تفاوتی نکرد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ حملات زیادی روی دروازه نفت انجام دادند ولی تراکم بازیکنان نفت در دفاع مانع به گل نشستن موقعیتهای پرسپولیس شد. نفت در این نیمه هم به اندک ضد حملات خود و فرارهای عیسی آل کثیر در خط حمله دل بسته بود.

بازی بسته نفت باعث شد تا پرسپولیس راه های مختلفی از جمله شوتزنی را برای گلزنی امتحان کند. محسن مسلمان در دقیقه ۶۰ و کمال کامیابی نیا در دقیقه ۷۴ این تاکتیک‌ را پیاده کردند ولی شوت آنها توسط دروازه بان نفت مهار شد.

در دقایق پایانی هم پرسپولیس فشار بیشتری برای گلزنی آورد ولی این حملات راه به جایی نبرد تا در نهایت بازی با همان نتیجه تساوی بدون گل تمام شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: نفت تهران، پرسپولیس،افاضلی، برانکو