اعلام تاریخ اعزام‎های زمستانه به عتبات
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
کد مطلب: 94779
 
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز اعزامهای فصل زمستان از فردا شنبه شانزدهم آذر ماه گفت: بیش از ۱۸۵ هزار نفر تا بیست و دوم اسفند ماه به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.
محسن نظافتی درباره شرایط اعزام‌های پیش روی عتبات عالیات اظهار کرد: بنابر پیش‌بینی‌ها اعزام‌های فصل زمستان به عتبات عالیات از فردا شانزدهم آذر آغاز می‌شود و بیش از ۱۸۵ هزار نفر تا بیست و دوم اسفند به این سفر اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: زائران همانند قبل به شهر‌های نجف، کربلا، کاظمین و سامرا عزیمت می‌کنند و از فیوضات معنوی اماکن مقدسه بهره می‌گیرند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره قمیت‌های این دوره از عتبات عالیات اظهار کرد: قیمت‌ها نسبت به گذشته تغییری پیدا نکرده و شرایط اعزام‌ها همانند قبل خواهد بود.

نظافتی تصریح کرد: ثبت‌نام اعزام عتبات عالیات برای ایام نوروز ۹۷ نیز از اواخر بهمن آغاز شد و زمان آن به متقاضیان اعلام می‌شود.

وی درباره پرواز ایرلاین‌های ایرانی که چندی است بنابر نظر متولیان آن به خاطر افزایش قیمت‌ها و دریافت مبالغ غیر عادی از زائران به بغداد منتقل شده است، گفت: پرواز‌های ایرلاین‌های ایرانی همچنان به بغداد صورت می‌گیرد و هنوز توافقی در این رابطه صورت نگرفته است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : تسنیم
کلمات کليدی: سازمان حج و زیارت ، عتبات عالیات ، کربلا ، نجف