بازی استقلال و تراکتور جنجالی می‌شود؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 94687
 
پیشکسوت تیم استقلال گفت: رسانه‌ها و هواداران استقلال در طول این هفته ذهن حسینی را معطوف به رکوردشکنی کردند و این موضوع تمرکز او را بر هم می‌زند.
پیشکسوت تیم استقلال گفت: رسانه‌ها و هواداران استقلال در طول این هفته ذهن حسینی را معطوف به رکوردشکنی کردند و این موضوع تمرکز او را بر هم می‌زند.

ایوب اصغرخانی در خصوص دیدار استقلال و تراکتورسازی بیان داشت: قطعا حساس ترین و جذاب ترین بازی این هفته بین تیم های استقلال و تراکتورسازی است. دیداری که به اعتقاد من جذابیت هایش به مراتب بیشتر از حاشیه های آن خواهد بود.

پیشکسوت تبریزی آبی پوشان اضافه کرد: مطمئن هستم که این بازی تحت تاثیر بازی جنجالی هفته گذشته تراکتورسازی مقابل پرسپولیس قرار نخواهد گرفت و دو تیم دیداری به دور از جنجال و حاشیه ارائه می‌دهند. بار فنی این بازی بسیار بالا خواهد بود.

مربی سابق تیم جوانان استقلال با اشاره به حضور چند بازیکن سابق تیم‌های پایه این باشگاه در جمع ستاره‌های این روزهای آبی‌ها بیان داشت: بازیکنانی مثل محسن کریمی، نورافکن، مجید حسینی و سید حسین حسینی بیان داشت: این بازیکنان که محصول آکادمی استقلال هستند در حال حاضر ستاره‌های فوتبال ایران و از مهره‌های تاثیرگذار در استقلال هستند که همه شان در حد و اندازه تیم ملی هستند و من امیدوار هستم که این بچه‌ها در معیت تیم ملی در رسیه هم باشند. چرا که استحقاق آن را دارند.

اصغرخانی تصریح کرد: در طول هفته گذشته هواداران در فضای مجازی و خیلی از رسانه‌ها روی بحث رکوردشکنی حسینی زوم کرده بودند و این موضوع می‌تواند برای این دروازه‌بان جوان ایجاد استرس کند و تمرکز او را در بازی بر هم بزند. حسینی باید این بحث رکورد شکنی را از ذهنش بیرون کرده و فقط روی بازی تمرکز کند. اگر حواس او به رکورد شکنی باشد ممکن است این موضوع به ضرر خود او و استقلال تمام شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: استقلال ، تراکتورسازی ، حسینی ، هواداران استقلال