بازگشایی مرز پرویزخان در هاله‌ای از ابهام
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲
کد مطلب: 94394
 
نماینده قصرشیرین، گیلان‌غرب و سرپل‌ذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون بازگشایی مرز پرویزخان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد هرچند که رایزنی‌ها برای بازگشایی آن ادامه دارد.
فرهاد تجری در رابطه با بازگشایی مرز پرویزخان اظهار داشت: تاکنون بازگشایی مرز پرویزخان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد هرچند که رایزنی‌ها برای بازگشایی آن ادامه دارد.

نماینده قصرشیرین، گیلان‌غرب و سرپل‌ذهاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرز پرویزخان جزء مرز‌های پررونق اقتصادی است گفت: این مرز یکی از مهمترین مرز‌های تجاری ایران با کشور عراق است و بسته بودن آن صدماتی به اقتصاد مردم منطقه وارد می‌کند.

وی با بیان اینکه تاکنون در این رابطه جلسات متعددی با مسئولین دولت عراق گفت: در این مدت جلسات مختلفی هم در داخل استان هم با نمایندگان درایت رابطه داشته‌ایم و اعتراضات و تذکرات خود را به این وضعیت اعلام کردیم.

تجری عنوان کرد: همچنین در رایزنی که با مدیران و مسئولین امنیتی و نظامی دولت عراق داشتیم وعده دادند که هرچه زودتراین مرز را بازگشایی کنند.

وی افزود: با توجه به زلزله اخیر و شرایط بحران روحی که بر مردم مناطق زلزله‌زده حاکم است بازگشایی این مرز می‌تواند دلگرمی خوبی برای مردم باشد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: فرهاد تجری ، مرز پرویزخان ، نماینده مجلس