روایت شاهد عینی از تظاهرات اعتراضی در قم/ فعالان ستادهای روحانی در جمع معترضین
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب: 94247
 
به طرز شگفت آوری "تمامِ" (تَکرار میکنم) "تمامِ" کسانی که لیدر اصلی جمعیت بودند و شعار شارژ می‌کردند از عناصر اصلی و فعال ستاد انتخاباتی ۹۶ حسن روحانی در قم بودند.
به گزارش خبرایرانی، نویسنده کانال «اندیشه راهبردی» در تلگرام که خود از ساکنان شهر قم است روایت قابل تأملی از اعتراضات صورت گرفته روز گذشته در این شهر بیان کرده است. متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید:

به طرز شگفت آوری "تمامِ" (تَکرار میکنم) "تمامِ" کسانی که لیدر اصلی جمعیت بودند و شعار شارژ می‌کردند از عناصر اصلی و فعال ستاد انتخاباتی ۹۶ حسن روحانی در قم بودند...

اون کسی که امشب شعار میداد "ای شاه ایران برگرد به ایران" چند ماه پیش شب انتخابات اومد جلو تو صورتم داد زد «عشق من رای من روحانی!» بهش گفتم کاش تو رای بدی! من همه فحشاتو میخورم!

طراحان نادان، برای ظاهرسازی حتی نکردن مکان تجمع رو عوض کنن! فلکه دستغیب بین سالاریه و صدوق، محل تجمع شب‌های انتخابات ستاد اصلی روحانی، از مناطق بالاشهر قم، معروف به محله خوش گذرونا و بچه پولدارا. فضای فتنه سبز و حضور ضدانقلاب در ۸۸ برام تداعی شد! خبری هم از اعتراض به دولت و اقتصاد و این حرفا نبود!

بی تدبیری مسئولان انتظامی و سیاسی (نمی گیم تعمدی بوده) در مدیریت کار عیان بود! اجازه دادن جمعیت راحت و البته غیرقانونی جمع بشن شعار بدن (خوانده شود فحش به نظام و رهبری)، پیاده روی کنن، خیابون‌های اطراف هم بستن تا عزیزان راهپیما در ترافیک اذیت نشن، (بیخیال مردم عادی و اهل محل!) بعد جمعیت راه افتاد باخیال راحت در یکی از خیابان‌های اصلی شهر که توسط ناجای عزیز خالی شده بود حرکت کرد، شعار‌های رکیک و زننده داد! سپس ازشون خواستن تشریف ببرید منزلتان! خداقوت مسئولان.

چند نفر از مردم عادی و البته ناهماهنگ، ️. شعاردادن مرگ بر گرونی! یهو لیدر عزیز با (دستبند سبز) داد زد: مراقب باشید نفوذی‌ها می‌خوان شعارو منحرف کنن! امشب با اون بالایی تسویه حساب داریم. کارگر بستنی فروشی عصبانی داد زد: همینجوری اوضاعمون بده توهم اومدی فحش میدن کاسبی مارو کساد می‌کنی! تو نمایشگاه ماشین داری من کارگر روز مزدم! گفت و کرکره رو کشید پایین...

در حالی که در روز وفات حضرت معصومه (س) دسته‌های عزاداری مردم متدین قم برای تسلیت به حرم می‌رفتن، عده‌ای در جای دیگر شهر کف و سوت زدن و رقصیدن! یاد روضه روضه خوان حرم افتادم که گریزی زد و روبه حرم گفت: خانوم جان! کسی دور شما هلهله نکرد و سوت و کف نزد! امان از دل زینب.

مردم مستضعف و صاحبان اصلی انقلاب تحت فشارند و نجیب. انقلابی می‌خواهیم علیه اشرافیت مسئولان. آقای مسئول دولتی منتظریم! البته اگر صلاح میدونی بعد از وقت شنا و سونای شب در استخر اختصاصی و صرف آب پرتقال و ژله و نیمرو.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: اعتراضات , اغتشاش , مردم , تجمعات