نظر کمیته اخلاق درمورد سوشا مکانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب: 93417
 
در حالی که سوشا مکانی در روز‌های گذشته در تمرینات صنعت نفت شرکت می‌کرد، اما مشخص نیست که محرومیت او به اتمام رسیده است یا خیر.
سوشا مکانی که بیش از یک سال پیش به‌مدت شش ماه از سوی کمیته اخلاق از حضور در میادین ورزشی محروم شده بود، پس از حضور در بلژیک دوباره قصد دارد به فوتبال ایران برگردد.

دروازه‌بان پیشین تیم پرسپولیس از حدود یک هفته پیش در آبادان حاضر شد و در تمرینات تیم صنعت نفت شرکت کرد، اما به یک‌باره آبادان را ترک کرد. گفته می‌شود که باشگاه صنعت نفت برای عقد قرارداد با مکانی باید از اتمام محرومیت او توسط کمیته اخلاق مطمئن می‌شد، اما نکته جالب توجه اینجاست که مسئولان کمیته اخلاق می‌گویند باشگاه صنعت نفت هیچ‌گونه رایزنی با آنها در خصوص مکانی انجام نداده است.

عبدالله سمامی، عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت سوشا مکانی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: سوشا مکانی مشکلی بابت بازی کردن ندارد. او شش ماه محرومیت خود را در خارج از ایران سپری کرد و محرومیتش به اتمام رسیده است. به اعتقاد من محرومیت این دروازه‌بان به اتمام رسیده، اما فقط اعتقاد من کافی نیست و رئیس کمیته اخلاق باید در این خصوص نظر نهایی را بدهد.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: سوشا مکانی ، کمیته اخلاق ، فوتبال