اختصاص ۵ پرواز فوق‌العاده برای مناطق زلزله زده
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
کد مطلب: 91089
 
مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد به منظور امدادرسانی و تسهیل رفت و آمد به شهرهای زلزله‌زده پنج پرواز اختصاصی و فوق‌العاده به دو استان ایلام و کرمانشاه انجام خواهد شد.
مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد به منظور امدادرسانی و تسهیل رفت و آمد به شهر‌های زلزله‌زده پنج پرواز اختصاصی و فوق‌العاده به دو استان ایلام و کرمانشاه انجام خواهد شد.

رضا جعفرزاده با بیان این خبر گفت: این پنج پرواز که با هماهنگی شرکت فرودگاه‌ها و برای امروز و فردا اجرایی می‌شوند به منظور بهبود شرایط امدادرسانی به مناطق زلزله زده و تسهیل رفت وآمد به این مناطق خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت پرواز به فرودگاه‌های مناطق زلزله زده چگونه است نیز گفت: خوشبختانه فعلا اوضاع این فرودگاه‌ها شکلی عادی دارد و تمام پرواز‌های برنامه‌ای به مقصد یا از مبدا آن‌ها بدون مشکل انجام می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این سوال که آیا شایعات درباره افزایش نرخ پرواز‌های این مناطق صحت دارد؟ نیز گفت: هر چند طبق فرآیند آزادسازی نرخ بلیت نظارتی مستقیم بر آن‌ها وجود ندارد، اما در شرایط خاص فعلی قطعا افزایش قیمت بلیت نداریم و سازمان هواپیمایی کشوری رسما اعلام می‌کند که با هر گونه خبر مبنی بر گرانفروشی قیمت بلیت به مناطق زلزله زده برخوردی جدی خواهد کرد.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری ایسنا
کلمات کليدی: سازمان هواپیمایی ، مناطق زلزله زده ، امدادرسانی ، زلزله کرمانشاه ، زلزله ایلام ، زلزله ، زمین لرزه