تجمع پیمانکاران مقابل معاونت مالی شهرداری تهران +عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب: 90988
 
جمعی از پیمانکاران بخش های مختلف شهرداری به نمایندگی از تمام مناطق 22 گانه تهران امروز در اعتراض به مطالبات معوقه و پرداخت نشدن صورت وضعیت های مالی خود، مقابل ساختمان معاونت مالی شهرداری تجمع کردند.
سرویس جامعه خبرایرانی، جمعی از پیمانکاران بخش های مختلف شهرداری به نمایندگی از تمام مناطق 22 گانه تهران امروز در اعتراض به مطالبات معوقه و پرداخت نشدن صورت وضعیت های مالی خود، مقابل ساختمان معاونت مالی شهرداری تجمع کردند.

یکی از پیمانکاران معترض در بخش عمرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرایرانی گفت: شهرداری برای تسویه بدهی خود به ما اعلام کرده هزینه پروژه های شهری خود را از طریق فروش املاک می پردازد، حال آنکه این املاک فاقد سند بوده و امکان فروش آن ها وجود ندارد.

یکی دیگر از تجمع کنندگان با بیان اینکه حدود چهار سال است که شهرداری به قول خود مبنی بر پرداخت بدهی های معوقه عمل نکرده است، به خبرنگار خبرایرانی گفت: ماه هاست که موفق به پرداخت حقوق کارکنان و کارگران نیستیم و در امرار و معاش و زندگی خود با مشکل مواجه شده‌ ایم.


پیمانکار دیگری با بیان اینکه حدود 3میلیارد تومان طلب معوقه از شهرداری دارد، افزود: به دلیل نوع قراردادهای منعقد شده امکان تعطیلی و توقف پروژه را نیز نداریم، چراکه تهدید به فسخ قرارداد به دلیل عدم تعهد کاری و احتمال از بین رفت حق و حقوقمان می شویم.

پیمانکار دیگری نیز با بیان اینکه پیمانکاران از بخش های خدمات شهری، فضای سبز و معاونت فنی و عمرانی در این تجمع حضور دارند، گفت: شهرداری نه تنها حاضر به پرداخت مطالبات ما نیست بلکه حساب ‌های مالی ما نیز مسدود شده است. بر اساس این گزارش، تجمع‌ کنندگان از شهردار تهران درخواست بازگشت سرمایه خود همراه با زیان وارده را دارند.


پیمانکار دیگر هم درباره عدم دریافت چند ساله حقوق خود گفت: ما حق طبیعی خودمون را میخواهیم کار کردیم و حق ما است که به حقمون برسیم و درخواست داریم که مدیران فاسد هرچه زودتر از شهرداری اخراج شوند.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: شهرداری تهران , پیمانکاران , مطالبات , حقوق , عکس