در دهلی چه جاذبه‌هایی انتظارتان را می‌کشند؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب: 90930
 
دهلی ترکیبی حیرت انگیز از فرهنگ‌های گوناگون است و بنابراین مقصدی بی‌نظیر برای شکم‌گردان است! غذاهایی فوق‌العاده، با قیمت‌هایی باور نکردنی! در سال‌های اخیر غذاهای خیابانی بسیار توسعه پیدا کرده‌اند اما توصیه می‌شود که در خرید از آنها احتیاط کنید.
سرویس گردشگری خبر ایرانی: یکی از بهترین جاذبه‌های سفر به دهلی‌نو قلعه سرخ است، معروفترین بنای دهلی که در قرن ۱۷ میلادی توسط حاکمان مغول به منظور دفع مهاجمان ساخته شده است. یک گنج دیگر این شهر، مسجد جامع دهلی است، بزرگترین مسجد هند که در قرن ۱۷ میلادی ساخته شده است

 
- دو موزه بسیار زیبا در این شهر قرار دارد. موزه ملی، که نمایانگر تاریخ هند از زمان تاریخ بشریت به بعد است و گالری ملی هنرهای مدرن‌‌، که  بیش از ۱۴٫۰۰۰ اثر نقاشی توسط نقاشان هندی را در یک کاخ مسقف جای داده است.

 
- دیدن دو جاذبه دیگر را هم نباید از دست بدهید. اول دروازه هند – یک بنای یادبود ۴۲ متری از ۷۰٫۰۰۰ سربازیست که در جنگ جهانی اول جان خود را از دست دادند – و دوم مناره قرون وسطاییQutab ، بلندترین مناره دنیا که با کنده کاریی های ظریف و آیاتی از قرآن تزئین شده است.

 
- دهلی ترکیبی حیرت انگیز از فرهنگ‌های گوناگون است و بنابراین مقصدی بی‌نظیر برای شکم‌گردان است! غذاهایی فوق‌العاده، با قیمت‌هایی باور نکردنی! در سال‌های اخیر غذاهای خیابانی بسیار توسعه پیدا کرده‌اند اما توصیه می‌شود که در خرید از آنها احتیاط کنید.
Share/Save/Bookmark