مرتضوی بازهم در دادگاه حاضرنشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
کد مطلب: 88342
 
وکیل اولیای دم روح الامینی گفت: رسیدگی به بخش کهریزک پرونده سعید مرتضوی 30 آبان ماه در شعبه 22 دادگاه تجدیدنظر برگزار می شود.
سیدمجید طاهری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حقوقی قضایی ایرنا افزود: جلسه امروز دادگاه برگزار شد اما به دلیل عدم حضور سعید مرتضوی به دلیل بیماری و ارائه گواهی پزشکی، موضوع رسیدگی به این پرونده انجام نشد.
وی با بیان اینکه قرار شد جلسه 30 آبان ماه جلسه رسیدگی به پرونده کهریزک وی باشد، ادامه داد: دادگاه رسیدگی به این پرونده باید طبق توضیحات سعید مرتضوی پیش برود اما چون امروز حضور نداشتند به جلسه بعدی موکول شد.
طاهری ادامه داد: سعید مرتضوی در این پرونده وکیل نداشت و می بایست خود مرتضوی به دفاع در جلسه بپردازد، در این پرونده از ابتدا خود مرتضوی دفاع کرد.
طاهری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پس از گذشت بیش از هشت سال رسیدگی به پرونده ادامه دارد این پرونده به جلد 32 رسیده و 15 هزار صفحه دارد.
پرونده سعید مرتضوی در بخش تامین اجتماعی روز دوشنبه گذشته با حضور وکیل وی به پایان رسید و مجتبی نظری وکیل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد، احتمال دارد که ختم رسیدگی این پرونده نیز اعلام شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری ایرنا
کلمات کليدی: مرتضوی ؛دادگاه