طراحی جدید ظروف برای کاهش وزن+عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 86386
 
استفاده از ظروف کوچکتر یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای کنترل اندازه وعده غذایی است، اما دو دانشجوی هنر لندنی یک راه موثرتر پیدا کرده اند: استفاده از آینه برای بیشتر نشان دادن غذا.
 متخصصان تغذیه معتقدند که کنترل میزان وعده‌های غذایی یکی از نکات کلیدی برای کم کردن وزن و متناسب ماندن است. استفاده از ظروف کوچکتر یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای کنترل اندازه وعده غذایی است، اما دو دانشجوی هنر لندنی یک راه موثرتر پیدا کرده اند: استفاده از آینه برای بیشتر نشان دادن غذا.
 
ساکی مارویاما و دانیل کوپن، طراحی هوشمندانه ظروف آینه‌ای را ارائه داده اند که بااستفاده از آینه چشمان شما را گول می‌زند. به گفته طراحان در آینده‌ای نزدیک، اثرات تغییرات آب و هوایی روی تولید محصولات غذایی تاثیر خواهد گذاشت. وقتی آینده‌ای را تصور می‌کنیم که با کمبود شدید موادغذایی مواجه هستیم، باید بپرسیم چطور می‌توانیم اشت‌ها و سبک زندگی خود را با این شرایط هماهنگ کنیم.
 
هر مجموعه شامل دو بشقاب، یک فنجان، یک کاسه، یک چاقو، یک قاشق و چنگال می‌شود که سطح بازتابنده‌ای دارند و وقتی غذا و نوشیدنی در آن‌ها قرار می‌گیرد، آینه مقدار آن را بیشتر نشان می‌دهد که برای تحریک حس سیری و کم کردن غذایی که کاربر حس می‌کند نیاز دارد بخورد کافی است. به نظر می‌رسد این درست نیست، اما براساس تحقیقات علمی انجام شده است.
 
طراحی جدید ظروف برای کم کردن وزن 
 
طراحی جدید ظروف برای کم کردن وزن 
 
طراحی جدید ظروف برای کم کردن وزن
Share/Save/Bookmark
مرجع : برترین ها