ربات جدید ژاپنی‌ها از بوی بد پا غش می‌کند +عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب: 86385
 
بوی بد پا‌ها می‌تواند در ژاپن آزار و اذیت تلقی شود بنابراین جای تعجب نیست که برخی از باهوش‌ترین ذهن‌ها در این کشور صنعتی، استعداد خود را صرف حل این مساله کنند.
یک شرکت ژاپنی یک ربات سگ ایجاد کرده که با سنسوهای قدرتمندی که در بینی دارد به شما می‌گوید پاهایتان چقدر بوی بد می‌دهد. اگر پاهایتان بوی بدی نداشته باشد «هانا چان» با خوشحالی دمش را تکان می‌دهد، اما اگر بوی بدی تشخیص دهد شروع به صدا کردن می‌کند و اگر پاهایتان واقعا بوی بدی دهد غش می‌کند.

بوی پا یک مساله بزرگ در ژاپن است و مردم هروقت وارد خانه کسی شوند کفش هایشان را درمی آورند. درواقع بوی بد پا‌ها می‌تواند در ژاپن آزار و اذیت تلقی شود بنابراین جای تعجب نیست که برخی از باهوش‌ترین ذهن‌ها در این کشور صنعتی، استعداد خود را صرف حل این مساله کنند.

اخیرا پاناسونیک یک چوب لباسی از بین برنده بوی لباس، کونیکا مینولتا یک دستگاه جیبی که بوی بدن را کنترل می‌کند و وقتی بدن بوی بد می‌دهد به کاربر هشدار می‌دهد، و سال گذشته تانکو فنی ساخت که به زیربغل متصل می‌شود تا آن را خشک و بی بو نگه دارد؛ و اکنون هانا چان، یک ربات سگ که می‌تواند به شما بگوید پاهایتان بوی بد می‌دهد. طبق گزارش برخی رسانه ها، هانا چان می‌تواند با اسپری کردن خوشبو کننده هوا به حل مشکل بوی بد کمک کند.
 
ربات جدید ژاپنی‌ها از بوی بد پا غش می‌کند 
 
ربات جدید ژاپنی‌ها از بوی بد پا غش می‌کند
Share/Save/Bookmark
مرجع : برترین ها
کلمات کليدی: ربات ، ژاپن