۱
 
درآمد راننده های اسنپ و تپسی (تاکسی آنلاین) چقدر است؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب: 86318
 
در واقع در شهری مانند تهران یک راننده اسنپ با حدود ۱۰ سفر(یا ۱۰ مسیر) در روز می تواند میانگین درآمد روزانه ۱۰۰ هزار تومان داشته باشد.
سرویس اقتصادی خبرایرانی، از موارد مورد بحث و البته سوال (از جانب کسانیکه می خواهند تازه کار در اسنپ و تپسی را شروع کنند) میزان درآمد در اسنپ است.

در این نوشته به بررسی میزان درآمدی که راننده ها می توانند از کار در شرکت های تاکسی اینترنتی/آنلاین مانند اسنپ کسب کنند- با بررسی نظرات و تجربه های رانندگان اسنپ- می پردازیم.

مشکلات رانندگان اسنپ کار در اسنپ سایت تاکسی یاب راننده اسنپ ثبت نام در اسنپ تپسی یا اسنپ تاکسی tap30 اسنپ چیست درخصوص میزان درآمد رانندگان اسنپ دیدگاه های مختلفی از سوی راننده های اسنپ مطرح شده است –مواردیکه در زیر ذکر می شود هم از منابع اینترنتی هم براساس گفتگو با خود رانندگان اسنپ گرفته شده اند: مطالب پیشنهادی از سراسر وب درخواست آنلاین ویزای کانادا درخواست آنلاین ویزای کانادا چرا به سن دیگو جذابترین شهر امریکا می گویند؟ تماشا کنید چرا به سن دیگو جذابترین شهر امریکا می گویند؟ تماشا کنید برخی از راننده های اسنپ از مبلغ درآمد که پس از کسر کمیسیون شرکت اسنپ و هزینه های دیگر بدست می آورند، راضی هستند اما مواردی نیز بوده است که راننده های اسنپ گفته اند با توجه به هزینه های استهلاک، بنزین و غیره مبلغ کرایه دریافتی از مسافران اسنپ راضی کننده نیست.

دراین خصوص می توان این نتیجه را گرفت که درآمد در اسنپ به عمر ماشین، نحوه و الگوی رانندگی راننده اسنپ و اینکه چه زمانی راننده فعالیت می کند(مثلا اگر در زمان اوج سفرها باشد –یعنی صبح های زود یا بعداز ظهرها- قطعا مسافر بیشتری وجود دارد) و دیگر عوامل بستگی دارد و قطعا اگر الگو رانندگی اصولی و مناسبی راننده اسنپ داشته باشد، می تواند درآمد خوبی کسب کند- بواسطه دیگر مزیت هایی که این مدل از تاکسی و مسافرکشی دارد.

نکته دیگر درخصوص درآمد راننده اسنپ این است که چون کمیسیون شرکت اسنپ از کرایه هر سفر مسافران اسنپ کم می شود، درآمد آنها در هر سفر دقیق مشخص نیست اما مزیت شرکت اسنپ این است که هر یک روز در میان با راننده تسویه می نماید. ضمن اینکه با توجه به اینکه اسنپ همچنان مایل به جذب راننده است، پاداش هایی را برای معرفی یک راننده جدید توسط رانندگان اسنپ در نظر گرفته است که از ۲۵ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان متغیر است. در مجموع از لحاظ میزان درآمد رانندگان اسنپ اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما طبق نظرات موجود در وبسایت ها و گفتگو با رانندگان اسنپ، بسته به میزان فعالیت و تعداد سفرهایی که هر راننده می رود می تواند تا ماهیانه ۴ میلیون تومان (اسنپ معمولی و نه اسنپ VIP) درآمد داشته باشد.

در واقع در شهری مانند تهران یک راننده اسنپ با حدود ۱۰ سفر(یا ۱۰ مسیر) در روز می تواند میانگین درآمد روزانه ۱۰۰ هزار تومان داشته باشد- البته همانطور که ذکر شد از این درآمد باید هزینه های بنزین و استهلاک ماشین کم شود که بخش عمده ای از آن به نحوه و الگوی رانندگی راننده اسنپ بستگی دارد.
Share/Save/Bookmark
 


سیامک
۱۳۹۶-۱۱-۰۲ ۱۱:۳۸:۵۲
انگار ده ساله تو اسنپ کار کرده..
بیا کار کن بعد... (2790)