پدر شیشه‌ای دخترش را گروگان گرفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب: 85221
 
پدر شیشه ای دختر 11 ساله اش را با تهدید چاقو گروگان گرفت.
 پدر شیشه ای دختر 11 ساله اش را با تهدید چاقو گروگان گرفت. دقایق به سختی می گذشت ،پدر در محاصره پلیس بود و با فریادهای دلخراش در حالیکه چاقو دردست داشت حاضر به تسلیم نبود .

 پدرشیشه ای که با مصرف مواد مخدر ازنوع شیشه اختیار از کف داده بود بیرحمانه دختر 11ساله اش را در حمام منزل حبس کرده بود ،فریادهای التماس و ناله های دلخراش دختر نوجوان به گوش می رسید .

فرمانده انتظامی فسا گفت: با فداکاری و اقدام به موقع ماموران، دختر ۱۱ ساله که ساعتها توسط پدرش در منزل محبوس شده بود رها و مامور فداکار از ناحیه دست مجروح و راهی بیمارستان شد.

سرهنگ علی شیبانیان با اعلام این خبر تصریح کرد: روز گذشته حسب اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری خانوادگی در یکی از محله های شهرستان فسا، بلافاصله ماموران کلانتری به محل اعزام و مشاهده شد مردی میانسال بهویت م_ا پس از مصرف ماده مخدر شیشه با خانواده خود درگیر و با بکارگیری سلاح سرد و مجروح نمودن دو برادرش با چاقو، دختر ۱۱ ساله اش را در منزل حبس نموده است.

وی افزود: به لحاظ حساسیت شدید موضوع، در کمترین زمان گروه ویژه از افسران یگان امداد در محل حاضر و با اقدام بموقع و شگرد های خاص پلیسی، دختر محبوس شده را از پنجره حمام خارج کردند.

فرمانده انتظامی فسا گفت: ماموران تلاش کردند فرد مذکور را به آرامش دعوت کرده که وی با توجهی و در حالیکه چاقو به دست داشت با قدرت نمایی حاضرین و پلیس  را تهدید می کرد.

سرهنگ شیبانیان ادامه داد: با فداکاری و اقدام به موقع یکی از ماموران، متهم در عملیاتی ضربتی خلع سلاح و دستگیر شد.

شیبانیان با بیان اینکه در اقدام شجاعانه ، مامور انتظامی از ناحیه دست مجروح و روانه بیمارستان شد، خاطرنشان کرد: حال عمومی وی پس از عمل جراحی رضایت بخش است.

Share/Save/Bookmark
مرجع : رکنا
کلمات کليدی: پدر شیشه ای ، دختر 11 ساله ، گروگانگیری