هلاکت قاچاقچی مسلح در ایرانشهر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب: 84138
 
جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی و کشف ۳۰۵ کیلو و ۴۰۰ گرم انواع موادمخدر و توقیف سه دستگاه خودرو در عملیات پلیس ایرانشهر خبر داد.
سرهنگ احمد طاهری،گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ايرانشهر در راستاي مبارزه با قاچاقچيان و سوداگران مرگ با استفاده از اقدامات اطلاعاتي و شگردهاي خاص پليسي، از قصد قاچاقچيان براي انتقال مقادير قابل توجهی مواد مخدر از مرزهای جنوب شرقی به شهرستان ايرانشهر مطلع شدند.

وی افزود: پس از هفته ها تلاش و اقدامات شبانه روزی، بامداد امروز سه دستگاه خودرو متعلق به اعضای این باند در محورهای فرعی شهرستان شناسایی و به طور نامحسوس تحت کنترل قرار گرفتند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از ورود به کمین یگان های عملیاتی پلیس، به صورت مسلحانه با آنها درگیر شده و پس از یک ساعت درگیری مسلحانه، یک قاچاقچی به هلاکت رسید و سوداگران مرگ که توان مقابله با پلیس را نداشتند با به جا گذاشتن خودروها و سلاح و مهمات خود از منطقه متواری شدند.

سرهنگ طاهری با اشاره به پاکسازی منطقه درگیری، گفت: ماموران در بازرسی از خودروهای به جا مانده از قاچاقچیان مقدار 305 کیلو و 400 گرم موادمخدر از نوع حشیش و تریاک را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تلاش پلیس برای دستگیری قاچاقچیان مسلح همچنان با جدیت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: هلاکت قاچاقچی مسلح ، ایرانشهر