تلاش رسانه‎های معاند برای مصاحبه با نمایندگان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب: 84118
 
احمدمرادی توضیحاتی در خصوص تلاش رسانه ها و شبکه های معاند برای گفت وگو با نمایندگان مجلس مطرح کرد.
احمدمرادی در خصوص  تلاش رسانه ها و شبکه های معاند برای گفت وگو با نمایندگان مجلس توضیحاتی  مطرح کرد که به شرح زیر است:
 
در پی حاشیه سازی در جریان مراسم تحلیف ریاست جمهوری که با حضور شخصیت های داخلی و خارجی در مجلس شورای اسلامی مبنی بر گرفتن عکس سلفی تعدادی از نمایندگان مجلس با خانم موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا فردی که خود را معرفی نکرده، طی سوالی معمول و متداول خواهان اظهار نظر اینجانب در این خصوص شد.
 
بنده هم طی پاسخی عادی اظهار داشتم که نمایندگانی که عکس سلفی گرفته بودند به اشتباهات خود پی برده و از مردم عذرخواهی کردند.
 
با توجه به حجم گسترده انتقادات داخلی و خارجی نسبت به این رفتار نمایندگان و سعی و تلاش دشمنان خارجی به سوءاستفاده از این رفتار ناپسند برخی از نمایندگان، من به عنوان یک نماینده، خودم را موظف می دانم اجازه ندهم دشمنان از این رفتار سوءاستفاده و بهره برداری سیاسی نمایند.
 
از آنجایی که فرد مذکور یکی از خبرنگاران معلوم الحال و وطن فروش فراری بوده، این انتظار از شرکت مخابرات ایران می رفت که نسبت به قطع ارتباط چنین تماس هایی اقدام نماید، کمااینکه قبلا از سوی برخی نمایندگان به شرکت مخابرات ایران در موارد مشابه تذکر داده شده است.
 
لذا محضر مردم خوب ایران به طور عام و مردم نجیب استان هرمزگان به طور خاص اعلام می کنم، این خادم شما در خانه ملت تحت هیچ شرایطی حاضر نخواهد بود با خبرنگاران و رسانه های خارجی معاند نظام مصاحبه ای را انجام دهم و همواره نفرت و انزجار خود را از این رفتار خصمانه آنان اعلام داشته ام.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خانه ملت
کلمات کليدی: رسانه های معاند ، نمایندگان مجلس ، مراسم تحلیف ، سلفی نمایندگان با موگرینی