نرم افزار تلگرام خانواده ملیکا را نجات داد!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
کد مطلب: 83474
 
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: دختر 1.5 ساله‌ای که 9 روز پیش در مشهد ربوده شد، دیروز در اصفهان پیدا شد.
سردارعبدالرضا آقاخانی  با اشاره به دختری به نام ملیکا که در مشهد ربوده شده بود، اظهار کرد: «ملیکا علی‌احمدی» دختر 1.5 ساله‌ای که 9 روز پیش در مشهد ربوده شد،  با همکاری شهروندان ازسوی نیروهای انتظامی استان اصفهان در نزدیکی یکی از ایستگاه‌های پلیس پارک جنگلی ناژوان اصفهان پیدا شد.

وی افزود: پس از پیدا شدن ملیکا، نیروهای پلیس تصویر او را با فیلم‌هایی که در اختیار خانواده‌اش بوده تطبیق داده و از طریق نرم‌افزار تلگرام تصویر این کودک خردسال را برای خانواده‌اش ارسال می‌کنند که خانواده ملیکا تصویر ارسالی را تائید می‌کنند و مشخص می‌شود که این دختربچه همان کودک 1.5 ساله ربوده شده در مشهد  است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: «ملیکا علی‌احمدی» پس از پیدا شدن به دستور دادستان استان اصفهان تحویل بهزیستی داده شده تا مراحل بعدی آن امروز پیگیری شود؛ والدین ملیکا نیز برای تحویل گرفتن کودک خود از مشهد به اصفهان می‌آیند.

وی تصریح کرد: ملیکا علی‌احمدی در پارک جنگلی ناژوان اصفهان رها شده بوده که با همکاری خوب مردم پیدا می‌شود، شهروندان اصفهانی پس از مشاهده این کودک سریعاً موضوع را به پلیس مستقر در پارک اطلاع‌رسانی کرده و کودک را تحویل نیروهای پلیس می‌دهند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: نرم افزار تلگرام ، خانواده ملیکا ، کودک مشهدی ، اصفهان ، پارک جنگلی ناژوان ، کودک ربوده شده