مواجهه متفاوت مجریان به حاشیه اخیر آزاده نامداری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
کد مطلب: 82882
 
با توجه به علاقه بسیاری از مردم به مسائل حاشیه ای و البته ارادت ویژه برای ورود به زندگی شخصی افراد! که معضلی دردآلود در جامعه امروز ایرانی محسوب می شود، همچنان باید شاهد ادامه یافتن حواشی و ارائه اظهارنظرها از سوی افراد مختلف در خصوص اتفاق اخیر رخ داده برای «آزاده نامداری» باشیم.
با توجه به علاقه بسیاری از مردم به مسائل حاشیه ای و البته ارادت ویژه برای ورود به زندگی شخصی افراد! که معضلی دردآلود در جامعه امروز ایرانی محسوب می شود، همچنان باید شاهد ادامه یافتن حواشی و ارائه اظهارنظرها از سوی افراد مختلف در خصوص اتفاق اخیر رخ داده برای «آزاده نامداری» باشیم. اما در این میان موضع گیری همکاران پیشین این خانم علاقمند به حاشیه نیز در نوع خود جالب است که یکی از سر انتقاد و دیگری از سر حمایت به ماجرا ورود یافته اند.

زهره سادات هاشمی، از مجریان جدید رسانه ملی با انتشار یادداشتی کوتاه در فضای مجازی، به انتقاد از رفتار ناآگاهانه «آزاده نامداری» پرداخت و نوشت: «وقتی خودت عکس های شخصی و خصوصی و اتفاقات زندگی ات را مرتبا در فضای مجازی انتشار می دهی، نباید توقع داشته باشی که مردم روی مسائل زندگی ات حساس نشوند. تو به عنوان الگوی مردم هستی باید رفتارت را کنترل کنی!»

اما «علی ضیا» از دیگر مجریان تلویزیونی، درست در نقطه مقابل خانم هاشمی به دفاع از آزاده نامداری پرداخت و در برنامه «فرمول یک» طی سخنانی کوتاه خطاب به حاشیه سازان گفت: «می شود لطفا پرینت حکمی که از خدا برای مبارزه با ریاکاری گرفتید را برای ما بفرستید تا در این برنامه به همه نشان دهیم؟ از لغزش آدم خطاکار بگذرید تا بدین سبب خداوند شما را از تقدیر ناگوار محفوظ نگه دارد حضرت محمد(ص) می فرمایند آتش را با آتش خاموش نمی کنند!»

اما در کنار موضع گیری های متناقض، آزاده نامداری با انتشار پستی جدید از مردم التماس دعا داشت! و با تاکید دوباره بر «مادر بودن» خود، نوشت: «من یک مادرم از مردم عزیز التماس دعا و کمی تفکر و رفعت دارم!»

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: مجریان تلویزیون ، آزاده نامداری ، چادر ، حاشیه ها ، زهره سادات هاشمی ، علی ضیا