انتقاد بازیگر سینما: پاپاراتزی شده‌ایم! +عکس

میزان , 4 مرداد 1396 ساعت 11:45

بازیگر سریال "آسپرین" گفت: من هنوز هم درگیر این قضاوت‌ها، فحاشی‌ها و سرک کشیدن‌ها هستم. این اتفاق بسیار ناگوار است. حال انسان بد می‌شود وقتی زندگی‌ات اینقدر راحت وارد حاشیه می‌شود. این وضع در روزهای اخیر به حدی شدت یافته که تهوع‌آور است.


علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون که در فیلم سینمایی "یتیم‌خانه ایران" به کارگردانی ابوالقاسم طالبی خوش درخشید  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص حاشیه‌های به وجود آمده در فضای مجازی برای برخی هنرمندان گفت: در قبال اتفاقات اخیر فضای مجازی باید بگویم که متاسفم. این اتفاق مشمئز کننده است زیرا هنوز یاد نگرفته‌ایم چطور از این فضا استفاده کنیم. 
 
 علیرام نورایی

وی در این راستا ادامه داد: همه تبدیل به پاپاراتزی شده‌ایم و عادت کرده‌ایم در زندگی دیگران فضولی کرده و اسرار زندگی دیگران را برملا کنیم. این نوع کارها جایگاهی در فرهنگی که از آن دم می‌زنیم و افتخار می‌کنیم ندارد. امیدوارم کمی به خودمان بیاییم. امیدوارم روزی برسد که یکدیگر را قضاوت نکنیم و اینقدر به دنبال بزرگ کردن معایب زندگی دیگران نباشیم.

بازیگر فیلم "یتیم خانه ایران" سرک کشیدن به زندگی دیگران را مصداق نقض حریم شخصی افراد دانست و افزود: روبرو شدن با این ناهنجاری نیاز به فرهنگ‌سازی دارد اما به نظرم باید در ابتدا با افرادی که برای اولین بار تصاویر زندگی شخصی هنرمندان را در فضای مجزی منتشر می‌کنند یکبار برای همیشه برخوردی قاطع شود.

نورایی با اشاره به تجربه شخصی‌اش از این اتفاق خاطرنشان کرد: من هنوز هم درگیر این قضاوت‌ها، فحاشی‌ها و سرک کشیدن‌ها هستم. این اتفاق بسیار ناگوار است. حال انسان بد می‌شود وقتی زندگی‌ات اینقدر راحت وارد حاشیه می‌شود. این وضع در روزهای اخیر به حدی شدت یافته که تهوع‌آور شده است.

بازیگر سریال "آسپرین" فعالیت‌های خود در سال جاری اضافه کرد: در حال حاضر فیلم "امپراتور در جهنم" به کارگردانی "پرویز شیخ طادی" را آماده اکران دارم که این فیلم در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد.

وی با اشاره حضورش در تلویزیون اذعان کرد: در عرصه تلویزیون هم‌اکنون سر فیلمبرداری سریال "از یاد رفته" به کارگردانی "بهرام بهرامیان" هستم. در این سریال نقش مردی آزادیخواه در بازه زمانی نود سال پیش را بازی می‌کنم.

نورایی از علاقه خود برای بازی در فصل دوم سریال "آسپرین" خبر داد و خاطرنشان کرد: طی چند ماه گذشته صحبت‌هایی مبنی بر ساخت فصل دوم سریال "آسپرین" بوده اما همچنان به دلایل مشکلاتی که به تهیه‌کننده مربوط می‌شود تولید این اثر متوقف است.


کد مطلب: 82864

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/82864/انتقاد-بازیگر-سینما-پاپاراتزی-شده-ایم-عکس

خبر ایرانی
  http://newsirani.com