دنیای تبلیغات به گوگل مپ هم رسوخ کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب: 76082
 
مدیرعامل گوگل خبر ورود تبلیغات به این نرم افزار را تایید کرد.
ساندار پیچای مدیر عامل گوگل در گفتگویی با تحلیلگران وال استریت ژورنال اعلام کرده است که گوگل قصد دارد با افزودن تبلیغات در نرم افزار گوگل مپ درآمد این شرکت را افزایش دهد، این خبر در حالی از سوی وی تایید شده که تا کنون گوگل مپ به رایگان و عدم توجه به تبلیغات افتخار می کرده است.

وی گفته است خوشبختانه تا کنون تغییرات فراوانی در سرویس گوگل مپ صورت گرفته است و اگر شما بخواهید به مسافرت یا مکان تفریحی بروید می توانید اطلاعات بیشتری ار مکان های موردنیاز خود و رستوران ها داشته باشید، با توجه استقبال کاربران از این قابلیت می توان درآمد خوبی برای گوگل کسب کرد.

گوگل مپ که یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای تحت حمایت شرکت گوگل است به دلیل نقشه های به روز، تعیبین و اعلان مناطق و راه های پرترافیک، اطلاعات دقیق جاده ای و ... بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته و افراد در هنگام سفر بسیار به این نرم افزار مراجعه می کنند.

طراحان گوگل مپ تا کنون هیچ گونه تبلیغاتی را در نرم افزار جای ندادند اما به نظر می رسد با توجه به استقبال خوب کاربران موبایلی از این برنامه صاحباتن گوگل به فکر درآمدزایی و افزوده تبلیغات از طریق این برنامه شده اند.

کارشناسان می گویند در آینده ای نزدیک این قابلیت به گوگل مپ افزوده خواهد شد اما ساندر پیچای مدیرعامل گوگل خبر دقیقی در این خصوص نداده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرنگاران جوان
کلمات کليدی: گوگل مپ