آغاز ثبت نام اولیه ودیعه گذاران حج از امروز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب: 75043
 
دارندگان اسناد ودیعه گذاری حج تا پایان شهریور ۸۵می‌توانند با مراجعه به شعب بانک ملی سراسر کشور برای ثبت نام اولیه تشرف به حج تمتع اقدام کنند.
حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت گفت که نگرانی‌ها در رابطه با اعزام زائران ایرانی به مراسم حج برطرف شده است و افرادی که تا تاریخ 31 شهریور ماه سال 85 برای حضور در مراسم حج ثبت نام کرده اند، می‌توانند به بانک‌ها مراجعه و روند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

به گفته وی افرادی که پیش از این با مراجعه به بانک ملی اقدام به ودیعه گذاری کرده اند می‌توانند بار دیگر به این بانک مراجعه و باقی مانده مبلغ در نظر گرفته شده را پرداخت کنند.

برپایه این گزارش،‌ دارندگان اسناد ودیعه گذاری حج تا پایان شهریور 85 از صبح امروز دوشنبه چهارم اردیبهشت‌ماه می‌توانند با مراجعه به شعب بانک ملی سراسر کشور برای ثبت نام اولیه تشرف به حج تمتع اقدام کنند.

رئیس سازمان حج و زیارت درباره مبلغ نهایی اخذ شده از متقاضیان تشرف تصریح کرد: «مبنای تشرف به مراسم حج در سال 96 ثبت نام اولیه در بانک و در نهایت پرداخت مبلغ 10 میلیون تومان است.البته  لازم نیست افراد 10 میلیون تومان را به طور کامل پرداخت کنند بلکه افرادی که  پیش از این یک میلیون تومان ودیعه گذاری کرده اند، می‌توانند سود مبلغ پرداختی خود را نیز دریافت و در نهایت در مجموع این رقم را پرداخت کنند.»

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: حاجیان ایرانی از اوایل مردادماه به مراسم حج تمتع اعزام و طی یک بازه زمانی یک‌ماهه تمام حاجیان به مراسم حج مشرف می‌شوند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: ثبت نام ، ودیعه گذاران ، حج تمتع