گرانبهاترین دارایی‌های رهبر کره شمالی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب: 74493
 
رهبر جوان کره شمالی که فقط 33 سال دارد، با رفتارها وتصمیمات خود یکی از بحث برانگیزترین رهبران جهان به شمارمی آید.
کیم جونگ اون دارایی های بسیار گرانبهایی دارد که شاید مهمترین آنها کاخ خورشید است که اغلب بر آن نام مقبره کیم ایل سونگ اطلاق می شود. این کاخ در شمال شرق پیونگ یانگ قراردارد و به وسیله یک خندق آبی احاطه شده است.

روزهای سه شنبه و پنجشنبه برای بازدید عموم از این کاخ اختصاص داده شده  و مقبره کیم ایل سونگ و پسرش کیم جو ایل در آن قراردارد.

علاوه بر این کاخ، رهبر کره شمالی یک دستگاه تلفن همراه مرموز در اختیار دارد که گفته شده است از برند اچ.تی.سی است. این تلفن در تمرینات نظامی متعدد دردستان رهبر کره شمالی مشاهده شده؛ اما جزییات آن همچنان ناشناخته است. معروف است که کیم جونگ اون و فرماندهان نظامی در کره شمالی از یک شبکه ویژه برای برقراری ارتباط استفاده می کنند تا گفتگوهای خود را محرمانه نگه دارند.

کیم جونگ اون همچنین جزیره ای اختصاصی دارد که درمکانی سِرّی در ساحل کشورواقع است وبنا به آنچه که یکی از شبکه ها در یوتیوب منتشر کرده، یکی از شخصیت های مشهور آمریکا این جزیره را بسیار بزرگ توصیف کرده و گفته می شود که رهبر کره شمالی در آن سکونت دارد و از طرف وزارت دفاع از آن محافظت می شود و شامل سامانه های دفاع موشکی است.
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : العالم
کلمات کليدی: رهبر کره شمالی ، دارایی ها ، کیم جونگ اون ، کاخ خورشید