فوت سارق مسلح در جریان تعقیب و گریز پلیس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب: 73145
 
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ازفوت سارق مسلح دراستان خبر داد وگفت: وی حین تعقیب و گریز پلیس به دلیل استعمال مخدر وناتوانی درکنترل وسیله نقلیه، جان خود را ازدست داد.
سرهنگ محمدرضا آمویی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران  گفت: سارق مسلحی که پس از ارتکاب جرم در شهرستان کنگاور متواری شده بود، حین تعقیب و گریز پلیس به دلیل استعمال موادمخدر و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، جان خود را از دست داد.

وی افزود: شامگاه گذشته در پی تماس شهروندان کنگاوری با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد زورگیری با سلاح گرم، عوامل انتظامی شهرستان بلافاصله وارد عمل شدند.

سرهنگ آمویی: تمامی واحد های تابعه و گشت های انتظامی و نیز عوامل یگان امداد به محض دریافت خبر در مسیرهای خروجی شهر مستقر شدند تا سارق پیش از خروج از شهرستان دستگیر شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: این سارق حرفه ای مسلح با مشاهده خودروهای پلیس، با خاموش کردن چراغ های خودروی خود، با سرعت بسیار بالایی در خلاف جهت تردد خودروها تغییر مسیر داد و اقدام به فرار کرد.

سرهنگ آمویی گفت: متهم به دلیل عدم تمرکز حواس ناشی از استعمال موادمخدر، در گردنه کجاوه شکن حوالی پاسگاه عزیزآباد از جاده منحرف شد و پس از واژگونی خودرو به علت شدت صدمات وارده در دم فوت کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان افزود: در بازرسی از خودروی سرقتی یک قبضه سلاح کمری و مهمات مربوطه، مقادیری موادمخدر از نوع هرویین و شیشه و کارت شناسایی سارق کشف شد، همچنین طی استعلام های صورت گرفته مشخص شد که متوفی چندین مورد سابقه سرقت و شرارت داشته است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: فوت سارق مسلح ، تعقیب و گریز ، پلیس کرمانشاه