بدترین بازیگران جشنواره فجر امسال چه کسانی بودند؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب: 69210
 
حميد فرخ نژاد و نيكي كريمي همراه با فيلم «سوفي و ديوانه» برندگان تمشك طلايي بدترين بازيگر و بدترين فيلم در نظر سنجي یک هفته نامه شدند.
هفته نامه «همشهري جوان» طبق سنت سال هاي گذشته اش طي يك نظر سنجي بدترين ها و بهترين جشنواره فيلم فجر را معرفي كرد.
 
در اين نظر سنجي كه بيش از ۴۰ منتقد و نويسنده سينمايي حضور داشتند حميد فرخ نژاد به خاطر بازي در فيلم «گشت ۲» با اكثريت قاطع آرا برنده تمشك طلايي بدترين بازيگر مرد شد.
 
بعد از او پولاد كيميايي براي بازي در فيلم «قاتل اهلي» بيشترين  راي را براي تصاحب تمشك ازآن خود كرد.
 
 اما در بخش بدترين بازيگر زن ، نيكي كريمي براي فيلم «آذر» تمشك طلايي اين بخش را به خود اختصاص داد.
 
 پگاه آهنگراني هم كه در جشنواره امسال فيلم هاي «قاتل اهلي» و « آيدا و سارا» را در بخش مسابقه داشت آراي زيادي را براي تصاحب عنوان بدترين بازيگر زن به دست آورد ، اما در رقابتي ميلي متري اين عنوان را به نيكي كريمي واگذار كرد.
 
 در بخش بدترين فيلم هم فيلم هاي « سوفي و ديوانه» ساخته مهدي كرمپور و «پشت ديوار سكوت» به كارگرداني مسعود جعفري جوزاني رقابتي تنگاتنگ براي تصاحب تمشك طلايي داشتند كه در نهايت  نماد بدترين فيلم به ساخته مهدي كرمپور رسيد.
 
 در نظر سنجي امسال در كنار بدترين ها، بهترين هاي جشنواره نيز انتخاب شدند. در بخش بازيگر مرد هادي حجازي فر  براي «ماجراي نيمروز»، در بخش بازيگر زن ليلا حاتمي براي «رگ خواب» و در نهايت در بخش بهترين فيلم «ماجراي نيمروز» انتخاب و گوي طلايي همشهري جوان را از آن خود كردند.
 
در اين نظر سنجي منتقدان و نويسندگان سينمايي در بخش بهترين ها يك انتخاب ويژه داشتند كه اكثريت به فيلم «خفگي» به كارگرداني فريدون جيراني راي دادند ، «رگ خواب» هم بعد از اين فيلم بيشترين راي را در اين بخش از آن خود كرد.

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: حمید فرخ نژاد ، نیکی کریمی ، گشت 2 ، آذر ، ماجرای نیمروز