«معمای شاه» خشم شبکه‌های معاند را برانگیخته است
تاریخ انتشار : شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب: 67737
 
رئیس حوزه هنری معتقد است که مجموعه «معمای شاه» خشم شبکه‌های معاند را برانگیخته است.
محسن مومنی شریف بیان کرد: سریال«معمای شاه» را دنبال می‌کنم و به نظر من این مجموعه در نشان دادن تاریخ پهلوی موفق عمل کرده است.

 وی به هجمه‌های شبکه‌های معاند پرداخت و توضیح داد: چنین هجمه‌ها و خشمی کاملا طبیعی است؛ چرا که شبکه‌های معاند با اصل موضوع مخالف هستند و مایل نیستند واقعیات آن دوران برای مردم بازگو شود. خصوصا خاندان پهلوی و فرح پهلوی این جریان را مدیریت می‌کنند؛ آنها با پول‌هایی که از مردم ایران به غارت بردند کارهایی در دنیا می‌کنند تا تاریخ را در نظر مردم به گونه‌ای دیگر جلوه دهند.

او ادامه داد: در راستای تطهیر خاندان پهلوی سرمایه‌گذاری‌های زیادی صورت گرفته، مستندهای زیادی ساخته شده که اغلب این مستندها تحریف شده هستند.
اینکه می‌گویم اغلب یعنی می‌خواهم با احتیاط صحبت کنم چون در آنها بعضا، یک سری واقعیات هم ذکر شده است.
 
مومنی شریف همچنین، گفت: یکی دیگر از نکات مهم موجود در این مستندهای اغلب کذایی اینکه در این مستندها به شدت راجع به ساواک دروغ می‌گویند، در حالیکه بسیاری از مردم ما اذعان دارند که از ساواک می‌ترسیدند و خاطره تلخی از آنها دارند، ضمن اینکه راجع به اصل انقلاب اسلامی و ریشه‌های انقلاب هم تلاش در دروغ پردازی می‌کنند و عملا دست به تحریف می‌زنند. کاملا معلوم است موضوع این سریال درست انتخاب شده که توانسته خشم آنها را برانگیزد.
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : کیهان
کلمات کليدی: معمای شاه ، حوزه هنری ، شبکه های معاند ، ضد انقلاب ، خاندان پهلوی