پرتاب توپ در خندوانه به دام تور 100 میلیون تومانی افتاد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
کد مطلب: 66056
 
شب گذشته در برنامه «خندوانه»، برای اولین بار پرتاب توپ به دام تور 100 میلیون تومانی افتاد.
سرویس فرهنگی خبرایرانی، شب گذشته رامبد جوان ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری (ع)، لبخندهای برتر هفته را از سوی مردم معرفی کرد.

همچنین جوان با اشاره به برنامه دو شب گذشته خود، از استقبال خوب مردم، برای ثبت نام در سامانه اهدای عضو گفت و بیان کرد: پس از پخش برنامه در مدت 12 ساعت اول، 12 هزار نفر و به مرور زمان بیش از 48 تا 50 هزار نفر وارد سامانه http://ehda.center/ شدند و من از اینجا همه شما را تشویق به این کار می‌کنم.


اما، هر پنجشنبه «خندوانه» با اجرای کمدین‌هایی که تا به امروز مهمان این برنامه بودند، پیش می‌رود. بر همین اساس شب گذشته در بخش‌هایی از میان برنامه «خندوانه»، علی مشهدی به عنوان یکی از عوامل و کمدین‌های «خندوانه» معرفی شد و سپس امیر کربلایی زاده در بخشی مجزا با پرداختن به موضوع «صف» و در صف ایستادن به اجرای استندآپ کمدی پرداخت.


این برنامه تلویزیونی هر شب مسابقه‌ای با مضمون پرتاب توپ بسکتبال برای تصاحب جایزه 100 میلیون تومانی برپا می‌کند که شب گذشته برای اولین بار پرتاب توپ به دام تور 100 میلیون تومانی افتاد.


جوان در پایان «خندوانه» با معرفی بهترین لبخند هفته از سوی مردم، در وهله اول به لبخند برتر از میان مهمانان سی ام آذر ماه تا نهم دی ماه اشاره کرد و تندیس بهترین لبخند را به «امید حاجیلی» داد و همچنین لبخند «شبنم مقدمی» را برترین لبخند هفته از 11 تا 16 دی ماه معرفی کرد و تندیس بهترین لبخند را به او اهدا کرد.


گفتنی است؛ شب گذشته برنامه «خندوانه» با بخش های نمایشی پشت صحنه، اجرای نمایشی نیما شعبان زاده در نقش «بایرام» به روی آنتن رفت و «حامد گینس» به عنوان «دبیر» به تب خوانندگی در بین جوانان اشاره داشت.
Share/Save/Bookmark