گاز گرفتگی در مجتمع ۲۰ واحدی/انتقال پنج شهروند به بیمارستان
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب: 65579
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه گاز گرفتگی در یک مجتمع ۲۰ واحدی خبر داد و گفت: در اثر این حادثه پنج شهروند به بیمارستان منتقل شدند.
سیدجلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱:۵۹ دقیقه بامداد دیروز، حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان واقع در بزرگراه رسالت، خیابان دبستان به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: نیروهای ۳ ایستگاه سازمان آتش نشانی در محل حاضر و کار امداد رسانی به افراد را در دستور کار قرار دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به نشت گاز در یک مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی اظهارکرد: در یک ساختمان ۵ طبقه که ۲۰ واحد مسکونی در آن وجود داشته، در تمام طبقات و راهروها گاز مونوکسید کربن پخش شده و همین موضوع مشکلاتی را برای ساکنان این ساختمان ایجاد کرده بود.

به گزارش مهر، ملکی ادامه داد: در این ساختمان، ۴۰ نفر سکونت داشته که با احتیاط و با کمک نیروهای سازمان آتش نشانی از محل خارج شدند.

وی با اشاره به گازگرفتگی ۵ تن در این حادثه خاطرنشان کرد: در این حادثه ۵ نفر شامل ۳ زن، یک کودک ۴ ساله و یک نوزاد ۲ ماهه دچار گازگرفتگی شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در رابطه با دلایل انتشار گاز در این واحد مسکونی تصریح کرد: پس از بررسی کارشناسان سازمان آتش نشانی، مشخص شد که دودکش اصلی مشعل موتورخانه این ساختمان به دلایل نامعلومی از جای خود خارج شده است.

ملکی تاکید کرد: پس از ایمن سازی محل، نیروهای سازمان آتش نشانی ساعت ۴:۱۸ دقیقه محل را ترک کردند.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی،حادثه ،گاز گرفتگی